Tipy

Hradec Králové – Sparta Praha: tři tipy na zápas

On 17th Prosinec 2021

Pokud chcete na svůj tiket umístit zápas, který vám obohatí tiket, máte šanci. “Votroci” odehrají poslední zápas v roce se Spartou. Bude to řádná prověrka.

Hradec Králové – Sparta Praha tipy

V rámci tohoto utkání jsme uvažovali, jaké tipy udat. Vybrali jsme tři velmi zajímavé.

Hradec Kralove - Sparta Praha Tipy

Hradec Králové je na krásném šestém místě v tabulce, s čím pravděpodobně nepočítali ani oni samotní. Každopádně poslední zápasy se jim moc nedaří. Jak to bude v tomto zápasu?

Hradec Králové – Sparta Praha tipy by měly odrážet aktuální formu obou celků. Sparta je v tomto ohledu lepší. Podívejte se však na celkovou analýzu zápasu.

Pohled na zápas z pohledu analýzy zápasu

Hradec Králové sice prohrál v této sezoně zatím pět zápasů, ale nejvíce se mu daří doma. Statistika týmu v rámci domácích zápasů je 4 výhry, 5 remíz a 0 proher a na domácí půdě neprohrál až posledních 17 zápasů, což je enormně  velké množství. Tomu všemu se však pře jedna věc. Hradec Králové nevyhrál ani jeden z posledních 7 vzájemných zápasů se Spartou. Není žádným tajemstvím, že Hradec by v tomto zápasu bral klidně i remízu. Sparta Praha to ale rozhodně nebude chtít dopustit, protože pokud vyhraje a Plzni se nebude dařit, tak by se mohla octnout před koncem roku na druhém místě. Třetí místo jí nesvědčí a rozhodně pomýšlí na titul. Proto by tento zápas měla Sparta Praha vyhrát. Určitě však musíme uznat, že Hradec Králové se jen tak lehce nevzdá, a i když se jim v posledních zápasech až tak moc nedaří, vyhráli pouze jednou ze šesti zápasů, Sparta Praha vyhrála z posledních šesti zápasů čtyři. Hradec dle všeho ale vsítí alespoň jednu branku, ale dle předpokladů to nebude na výhru stačit. Ve šňůře výher bude chtít Sparta rozhodně pokračovat.

Hradec Králové – Sparta Praha tipy, které jsme vybrali, jsou zajímavé a hlavně by vám mohli obohatit tiket. Líbí se vám některý z výše uvedených tipů?

Poslední vzájemné zápasy

Poslední vzájemné zápasy dopadly následovně.

21.08.2021 | Sparta Praha – Hradec Králové 4:0
20.05.2017 | Sparta Praha – Hradec Králové 3:2

Hradec Králové – Sparta Praha – živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV, Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 18.12.2021 v 18:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Utkání se odehraje na “domácím” stadionu Hradce Králové v Mladé Boleslavi.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

V utkání by měl excelovat především hráč Matěj Pulkrab, který se v posledních zápasech velmi rozjel, co se týče vstřelených zápasů.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Vsaďte si v sázkové kanceláři, které nejvíce důvěřujete a která vám nabízí i nějaké bonusy.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Zápas to bude napínavý. Tipy jsou taky velmi napínavé. Ale pokud chcete vyhrát, musíte občas zariskovat a věřit. Možná vám Ježíšek nadělí hezkou výhru.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Můžete zkusit vsadit na zápas Karviná – Viktoria Plzeň.