Tipy

Hradec Králové – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Prvním nedělním zápasem 16. kola Fortuna Ligy bude duel mezi Hradcem Králové a 1.FC Slovácko.

Hradec Králové – Slovácko tipy na zápas

Hradec letos podává skutečně obdivuhodný výkon, jelikož mu aktuálně patří 4. místo v tabulce a z 15 zápasů dokázal vyhrát až 7. V neděli sice hraje doma ale kurzy mu na vítězství nefandí.

Hradec Králové - Slovácko
Hradec Králové – Slovácko tipy

Slovácko má papírově lepší kádr, a i když je na průběžném 11. místě v tabulce, proti Hradci má šance na výhru, dle kurzů, vyšší.

Analýza zápasu Hradec Králové – Slovácko

Hradci se letos skutečně daří. Úspěšný vstup do sezony a velká senzace při výhře proti Slavii Praha nám naznačili, že Hradec Králové chce letos určitě bojovat o místo v top 5. Proti Slovácku letos už jednou hrál a prohrál 0:1, proto se kurzy příklání spíš na stranu hostů. Každopádně v posledních třech zápasech dokázal Hradec vždy zvítězit, nejdřív proti Teplicím 4:1, následně proti Zbrojovce Brno 2:1 a minulý týden proti Českým Budějovicím 3:0. Je vidět, že Hradec má chuť hrát a vyhrávat. Slovácko naopak letos trochu pokulhává, ale proti Hradci to dost umí.

To, že by Slovácko potřebovalo zisk 3 bodů, není žádné tajemství. Kádr Martina Svědíka má určitě na víc, než na boj o záchranu, kde se aktuálně nachází. Několik zaváhání ale směrovalo k tomuto výsledku a jestli chce Slovácko vůbec atakovat top 10, tak bude muset začít vyhrávat. Letos dokázalo Hradec již jednou porazit a určitě by si to rádo zopakovalo. Po těžkém odloženém zápase proti Spartě, ve kterém prohrálo 0:4, by rádo tento týden zaznamenalo výhru a bodový zisk.

Poslední vzájemné zápasy

Hradec Králové se se Slováckem utkal celkově již 18x. Z těchto zápasů ale dokázal vyhrát jenom v 6 případech, zatím co Slovácko až v 8. Remíza se ve vzájemných zápasech těchto dvou klubů zrodila 4x.

7. 8. 2022 | Hradec Králové – Slovácko 0:1

15. 5. 2022 | Hradec Králové – Slovácko 0:3

11. 12. 2021 | Hradec Králové – Slovácko 2:2

15. 8. 2021 | Hradec Králové – Slovácko 0:1

13. 5. 2017 | Hradec Králové – Slovácko 2:1

Hradec Králové – Slovácko Fortuna Liga živé vysílání

Jestli byste rádi sledovali tento zápas v živém přenosu, tak se nabízí vysílání na platformách jako O2 TV a Fortuna TV. Utkání se hraje v neděli 13. 11. 2022 odpoledne v 15. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Duel v neděli se bude hrát na Lokotrans Aréně v Mladé Boleslavi, která má kapacitu pro až 5 000 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Kdybyste měli chuť si tento zápas trochu okořenit, tak k dispozici máte ověřené sázkové kanceláře, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Hradec Králové – Slovácko tipy favorizují?

Favoritem v zápase v neděli odpoledne budou hosté z 1.FC Slovácko.

Dne 11. listopadu 2022
Napsal : Tomas