Tipy

Bohemians – Bodo/Glimt tipy na Konferenční ligu

Bohemce se první zápas druhého předkola Konferenční ligy venku v Norsku nepovedl a jednou nohou už jsou Klokani venku z evropských pohárů. Teď je čeká v symbolický čas domácí odveta, ve které se můžou pokusit se silným soupeřem o zázrak. Naše Bohemians – Bodo/Glimt tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bohemians – Bodo/Glimt kurzy

Bohemians – Bodo/Glimt tipy

Méně než 2,5 gólu

Myslíme si, že tento zápas už bude gólově klidnější, než ten v Norsku. Norskému Bodo stačí hrát v klidu a tři góly od Bohemky určitě neobdrží. To by musel být totální zkrat norského lídra. Bodo/Glimt nebude nikam spěchat a tento zápas už si bude chtít spíš pohlídat. Možná využije i slabší sestavu, než minule.

Více než 0,5 gólu Bohemians

Zároveň si ale myslíme, že se Klokani v tomto zápase aspoň prosadí. Hrají “doma” a venku prohráli velkým rozdílem. Určitě to budou chtít svým fanouškům vrátit aspoň v domácím prostředí a do zápasu půjdou se 100% nasazením. Bohemce se sice v této sezóně zatím nedaří střílet velký počet gólů, ale na jeden by si proti favoritovi přijít mohli.

Bohemians - Bodo/Glimt tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Bohemians – Bodo/Glimt

Bohemians

Bohemka se vrátila do ligy po nepovedeném zápase v Norsku, ale nevyšla jí minulý týden ani ligová část, když prohráli s outsiderem rozdílem jednoho gólu. Klokani hráli doma s Teplicemi a byli lepší, než soupeř, kterému ke dvěma gólům stačily tři střely na bránu. Bohemians jich mělo výrazně víc, ale efektivita žádná. Teplice šly postupem času do vedení 2:0. Za Bohemku mohl snížit sedm minut před koncem z penalty Puškáč. Ten ale neproměnil. Poté se však v nastavení prosadil, ale to už byla pouze kosmetická úprava skóre. Domácí by do tohoto zápasu neměli jít s nějakou větší absencí.

Bodo/Glimt

Lídrovi norské Eliteserien se ligový zápas také nevydařil a podruhé v jejich ligové sezóně prohrál. Nenechte se zmást, protože v Norsku se odehrálo už 17 kol. V domácím zápase prohráli s třetím Tromso výsledkem 0:2. Takový výsledek moc neznamená, protože náskok stále mají, ale Klokanům to může vložit nějakou naději. Norský favorit by neměl mít žádné absence, stejně jako Bohemka.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Bohemians – Bodo/Glimt tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Bohemians – Bodo/Glimt?

Tento zápas se bude hrát 3.8. v 19:05. Tento symbolická čas si určili sami Klokani. V roce 1905 byl totiž klub založen. Hrát se bude ve sparťanské epet ARÉNĚ, protože Ďolíček neprošel kontrolou UEFA pro evropské poháry.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas Bohemians – Bodo/Glimt můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, která je dostupná u O2TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Marcel Birsan.

Vsaďte si zde
Dne 1. srpna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.