Promo kódy

Betano promo kód bez vkladu – BETMAX

Použijte Betano promo kód: BETMAX a získejte speciální bonus 500 Kč za dokončenou registraci. Také si můžete vybrat uvítací bonus Betano pro sázky a získat 3000 Kč. Na Vegas hry můžete získat 600 Kč jako sázku bez rizika po prvním vkladu do 600 Kč.

5 rating
Betano promo kód
🎁 Bonus až 3 000 Kč + 500 Kč 🎁
 • Vstupní bonus za vklad až 3000 Kč
 • 500 Kč za dokončenou registraci
 • 600 Kč na Vegas hry bez rizika
BETMAX
kopírovat
Naposledy ověřeno 12/07/2024
75 kopírování tento týden
Přejít Na Registraci

Betano promo kód

Jaký je Betano promo kód?

Betano promo kód na Červenec 2024 – BETMAX. S tímto promo kódem můžete získat až 3 500 Kč zdarma při registraci na Betano. Přesněji řečeno, po dokončení registrace získáte 500 Kč zdarma a také bonus ke vkladu ve výši až 3 000 Kč. Ten musí být minimálně 100 Kč a následně můžete plnit jeho podmínky, které jsou na webu od Betana vysvětleny v sekci bonusů. Po tomto bonusu můžete využít sázku zdarma na hrách Vegas, která dosahuje výše 600 Kč.

Nejlepší bonusy s promo kódem

Všechny uvítací bonusy + dodatečná odměna 100 free spinů jsou k dispozici po zadání Betano bonusového kódu BETMAX. Další kód zadávat nemusíte, stačí se zaregistrovat prostřednictvím odkazu z našich webových stránek. Do registračního formuláře musíte zadat náš kód a po dokončení registrace získáte bonusy zdarma ve výši 3500 Kč.

Betano
Bonus
Betano promo kód

Bonus za dokončenou registraci

 500 Kč

 

BETMAX

 

Betano Bonus sázení

 3000 Kč

BETMAX

 Betano bonus pro Vegas hry

100% až do výše 600 Kč

BETMAX

 Šťastné zatočení

Free spiny zdarma každý den

 

BETMAX

 

Tyto výše uvedené bonusy můžete získat velmi snadno. Možností pro dosáhnutí těchto bonusů, je použít promo kód. Ten při založení účtu zadáte do kolonky “Máte promo kód” a tím získáte zdarma vstupní bonus ve výši 500 Kč.

Získejte bonus od Betano na EURO 2024

Pokud jste fanouškem sázení a plánujete sledovat EURO 2024, Betano je ideálním partnerem pro vaše sázkové potřeby. Při registraci na jejich webových stránkách nebo prostřednictvím mobilní aplikace můžete zadáním promo kódu BETMAX získat okamžitý bonus ve výši 500 Kč. Tento bonus je dostupný ihned po dokončení registračního procesu a ověření vašeho účtu. Betano promo kod 2024 vám také dává 100 roztočení zdarma pro slot Betano Hot.

Betano EURO 2024

Tento bonus můžete využít na různé sázkové příležitosti, které Betano nabízí. Ať už preferujete předzápasové sázky nebo sázky naživo, těchto 500 Kč vám může zpříjemnit sledování turnaje a zvýšit šance na výhru.

Navíc, Betano klade důraz na zodpovědné hraní a poskytuje různé nástroje, které vám pomohou udržet kontrolu nad vašimi sázkovými aktivitami. Využijte této skvělé příležitosti a užijte si EURO 2024 naplno s Beta

Uvítací bonus na sport

Registrací a provedením vkladu 100 Kč a více získáte 100% uvítací bonus až 3 000 Kč. Při registraci a vkladu musíte zvolit režim sázek, který vám umožní sázet na sporty s určitým kurzem.

Abyste mohli odměnu připsat, musíte vsadit 10krát více, než je částka vašeho prvního vkladu na sportovní události s kurzem od 1,8 do 90 dnů od data připsání. Poté si můžete bezpečně vybrat získané výhry pomocí uvítacího bonusu ve sportu. V opačném případě hráč platbu neobdrží. Použití těchto peněz dává sázkařům příležitost pochopit, jak funguje systém sázení na konkrétní sport, například na fotbal v předzápase nebo v přímém přenosu. Kromě toho je v případě úspěšné předpovědi možné objednat výplatu výhry.

Uvítací bonus Betano

Uvítací bonus kasina

Hráči mohou získat 100% uvítací bonus až do výše 600 Kč bez rizika. Tato odměna je připsána ihned po registraci a vkladu od 100 Kč. Abyste při vkladu získali bonusové peníze, musíte si vybrat bonus Vegas Games. Hráči musí vsadit 600 korun, aby později získali dalších 600 korun jako dodatečnou odměnu.
Různé hry přispívají ke splnění požadavků na sázení bonusu za první vklad ve Vegas games různě. Zde je uvedeno, jakou částkou přispívají jednotlivé hry:

 • 100% – hrací automaty;
 • 10 % – blackjack;
 • 10 % – ruleta.

Chcete-li bonus získat a využít, musíte celou částku svého prvního vkladu ve hrách Vegas odehrát jednou (1x). Díky těmto částkám bude hráč schopen pochopit podstatu určité hry a zároveň v případě úspěšného výsledku obdrží výplatu.

Jak aktivovat Betano promo kód při registraci?

Registrace na Betano s promo kódem probíhá podobně jako u jiných licencovaných sázkových kanceláří v ČR. Chcete-li získat bonus za registraci, musíte provést následující kroky:

 1. Přejděte na oficiální web Betana nebo na mobilním telefonu otevřete jeho aplikaci.
 2. Otevřete registrační formulář. Klikněte na tlačítko “Registrace” v pravém horním rohu.
 3. Zde musíte zadat všechny informace, které Betano k registraci požaduje. Tzn. e-mail, vaše jméno, datum narození a také musíte souhlasit s licenčními podmínkami Betana.
 4. Poté se dostanete do části s uživatelským jménem. Tu vyplníte a dole před tlačítkem “POKRAČOVAT”, naleznete políčko na zadání promo kódu. Do něj napíšete “BETMAX”, abyste mohli využít zmíněné bonusy.
 5. Poté musíte potvrdit svou registraci kliknutím na odkaz v e-mailu nebo SMS zprávě a počkat na připsání příslušné odměny na váš bonusový účet. Důležité je také seznámit se s podmínkami bonusů. Získané bonusy lze využít při sportovním sázení.

Promo kod Betano betmax

Proces ověření

Po tom co dokončíte registraci, bude třeba dokončit také verifikaci k plnému využití vašeho herního účtu a také k plnému využití bonusu tohoto promo kódu.

 1. Klikněte na tlačítko “Přihlásit se” a zadejte požadované údaje do přihlášení, abyste se dostali do svého Betano účtu.
 2. Po přihlášení přejděte na svůj profil pomocí možnosti “Profil” a v této části vyberte “Proces ověření”.
 3. Betano vám ukáže nabídku banek a zde musíte vybrat ikonu vaší banky.
 4. Následně budete muset v aplikaci vaší banky potvrdit transakci podobně, když potvrzujete klasickou platbu, ale žádná transakce neproběhne, Betano si pouze “půjčí” vaše údaje k dokončení ověření vašeho herního účtu.

V některých případech je vyžadováno dodatečné ověření, které bude systémem hlášeno. Pokud bude ověření na herním portálu úspěšné, dostane bonusový účet navíc 500 korun.

Aktivjute Betano promo kód po registraci

Betano promo kod 2024 je jednoduché požít. Vše je na stránce tak přizpůsobeno, aby využívání kódů bylo jednoduché pro každého. Vkladový kód je možné zadat v pokladně při provádění vkladu. Políčko pro kód je vždy ve spodní části formuláře, těsně před tlačítkem k potvrzení vkladu.

Betano promo kód pro sávající hráče, který jsme získali v některé z propagačních akcí, nebo soutěží na různých sociálních sítí, můžeme využít v sekci bonusy. Sekci s bonusy najdeme v menu, které se zobrazí po kliknutí na ikonu v pravém rohu. Kód si aktivujeme následně jednoduše:

 • Zadejte promo kod Betano do políčka
 • Klikněte na vyzvednou bonus
 • Užijte si hraní s bonusem naplno

U bonusů nezapomeňte sledovat podmínky a požadavky. Celé podmínky a aktuální plnění požadavků najdete také v sekci bonusy, avšak až po kliknutí na sekci „Aktivní bonusy“.

Nejlepší události pro využití bonusu za promo kód BETMAX

Fotbalové Euro se blíží ke svému konci. Zbývají nám poslední čtyři celky a tak už můžeme sledovat pouhé dva zápasy. Tím pádem přidáme k názornému tiketu k sázce zdarma také jihoamerické Copa America, kde se stejně jako v Evropě, blížíme k samotnému konci s posledními čtyřmi celky.

Fotbalové sázení s promo kódem

Betano nabízí sázku zdarma do výše až 500 Kč a my si teď ukážeme, jak by takový tiket mohl vypadat právě s tímto štědrým bonusem.

Argentina – Kanada

Argentina - Kanada sázení s promo kódem

Prvním zápasem tak na našem názorném tiketu se sázkou zdarma bude zápas Argentiny s Kanadou v semifinále Copa America. Argentina je v tomto utkání jasným favoritem, ale to v takových zápasech nemusí nic znamenat.

Tipujeme však ofenzivní fotbal a více než 2,5 gólů s kurzem 2.00 

Nizozemsko – Anglie

Nizozemsko - Anglie sázení s promo kódem

Dále zavítáme zpět do Evropy, kde nás čeká zápas o finále mezi Nizozemskem a Anglií. Většina světa bude fandit Nizozemcům kvůli nepohlednému fotbalu od Angličanů, ale tento fotbal účelně fungoval, když je Anglie už v semifinále.

Naším druhým tipem na tento tiket tak bude postup Anglie v kurzu 1.78. 

Uruguay – Kolumbie

Uruguay - Kolumbie Betano sázení

Poslední událostí na našem tiketu bude druhé semifinále Copa America. Tam se utkají ve šlágru Uruguay s Kolumbií ve dvě ráno našeho času. Kolumbie prošla snadno přes Panamu, Uruguay dokázalo přehrát favorizované Brazilce.

Tipujeme v tomto utkání remízu v základní hrací době s kurzem 2.92 

Složený tiket se sázkou zdarma

Vybrali jsme znovu tři události na náš názorný tiket se sázkou zdarma od Betana.

Celkový tiket Betano

Dohromady tedy tiket s událostmi na zápasy z Copa America a Eura vypadá takto s kurzem dohromady 10.39 a celková případná výhra by dělala až přes pět tisíc, což byste minule mimochodem vyhráli, kdybyste si vsadili sázku zdarma s naším tiketem.

Další nabídky Betana a co čeká na stálé hráče v roce 2024

Betano nabízí mimo výhod pro nově registrované také různé bonusy, hry, soutěže atd. pro nové hráče, které si teď můžeme uvést.

Jak získat 1 000 000 Kč ve Fantasy EURO turnaji

Chcete vyhrát 1 000 000 Kč ve Fantasy EURO turnaji? Tady je návod, jak na to. Hráči tvoří týmy fotbalistů, vybírají kapitány, provádějí přestupy a snaží se nasbírat co nejvíce bodů. Kdo nasbírá nejvíc bodů, má šanci vyhrát tuhle pěknou sumu.

Turnaj probíhá několik herních týdnů a ceny dostávají nejlepší týmy každého týdne. Abyste měli šanci na výhru, je potřeba se registrovat během prvních sedmi herních kol. Týmy, které se připojí později, začínají s nulovým počtem bodů.

Betano Fantasy O

Každý uživatel může mít jen jeden tým, takže to musíte vzít vážně. Když vybíráte kapitána (C), dostanete dvojnásobek bodů za jeho výkony. A když kapitán nehraje, dvojnásobné body dostane váš zástupce kapitána (ZK).

Každý týden máte dva bezplatné přestupy. Od čtvrtého týdne máte čtyři přestupy týdně. Nevyužité přestupy se neukládají. Přestupy platí od začátku herního kola, změny můžete dělat do uzávěrky. Máte taky jednu divokou kartu, která anuluje všechny přestupy a můžete ji použít jednou za turnaj.

Na začátku můžete mít až tři hráče z jednoho týmu. Od pátého týdne čtyři hráče, od šestého týdne šest hráčů a od sedmého týdne až osm hráčů. Máte rozpočet 100MM na nákup hráčů.

Můžete mít jen tři náhradníky a jeden z nich musí být brankář. Když dva týmy mají stejně bodů, dělí si umístění.

Držte se těchto pravidel a zvýšíte svou šanci na výhru 1 000 000 Kč.

Pravidelná volná zatočení zdarma

Pokud jste již registrovaným hráčem, u Betana si můžete pravidelně přijít na volná zatočení zdarma. Každý den v týdnu má určená volná zatočení (nejčastěji 40 nebo 50 otoček) na specifické hry. Pravidelně jsou vypisované také akce spojené s opětovným vkladem, kdy například za vklad v víkendu nebo za vklady v určitý den v týdnu, dostanete volná zatočení zdarma. Veškeré informace najdete na stránkách kasina v sekci Bonusy, kterou doporučujeme pravidelně sledovat, aby vám neunikly nejlepší nabídky. 

Získejte odměnu za pozvání svých přátel

Díky novému programu od Betana máte šanci získat nějaké peníze do svého herního konta za pozvání svých přátel. Tento bonus platí pro všechny členy Betana a získat můžete až 1500Kč na své sázky zdarma.

Tento program je pro aktuální zákazníky Betana, kteří mají šanci získat 150Kč za každého přítele, kterého pozvou na sázení u Betana. Můžete být i nově zaregistrovaný na Betanu, takže stačí, když se zaregistrujete a pošlete pozvánkový odkaz svým kamarádům. Svých 150Kč obdržíte poté, co se váš přítel zaregistruje a vloží na své konto minimálně 150Kč. Tyto peníze musí na svůj účet vložit maximálně do sedmého dne od doby, kdy si svůj účet zaregistroval.

Promo kódy, které již nejsou platné

Na některých platformách na internetu se promo kod Betano vyskytuje s omezenou dobou platnosti. Jednoduše nejsou akceptovány, protože jejich platnost vypršela. Použití těchto kombinací symbolů nemá smysl, protože hráči nic nezískají. Lepší je najít skutečný kód a aktivovat ho v kasinu Betano. Každý hráč může vyměnit neplatné kombinace za funkční a získat splatné ceny:

Akce
Promo kod Betano
Stav

Speciální advent

ADVENT24

Nefunguje

Nejlepší léto všech dob

LETO2024

Nefunguje

Sváteční bonus

PRAZDNINY21

Nefunguje

Kybernetické pondělí

CYBER2024

Nefunguje

Promo kódu uvedené v tabulce již nejsou platné, takže nemá smysl aby je hráči uplatňovali během nebo po registraci. Před použitím kódu je důležité zkontrolovat, zda je aktuální.

Platební metody Betano

Co se týče platebních metod, betano nabízí množství populárních metod, které vám mohou značně usnadnit celý proces vkladů a výběrů vašich výher. Podívejte se do naší přehledné tabulky, kde najdete všechny platební metody pohromadě.

Platební metody Vklad Minimum Doba zpracování Minimální výběr Maximální výběr Čas zaúčtování

Skrill

200 Kč

Okamžitě

 100 Kč

100 000 Kč

až 24 hodin

Trustly

200 Kč

Okamžitě

 100 Kč

100 000 Kč

až 48 hodin

Paysafe Card

100 Kč

Okamžitě

 100 Kč

100 000 Kč

až 24 hodin

PayPal

300 Kč

Okamžitě

 200 Kč

100 000 Kč

až 24 hodin

Platební karty

10 Kč

Okamžitě

100 Kč

999 999 Kč

2-5 pracovních dní

GiroPay

 200 Kč

Okamžitě

---

---

---

Klarna

 200 Kč

Okamžitě

---

---

---

Bankovní převody

10 Kč

Do 1 hodiny

100 Kč

999 999 Kč

1-3 pracovních dní

Betano poskytuje celou řadu populárních platebních metod, které můžete využít pro vklady i výběry. Kromě toho jsou podporované české banky – ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka, UniCredit, Fio Banka, MBank a Moneta Money Bank.

Pro vaše vklady a výběry můžete využít také platební karty Maestro, Visa a MasterCard. K dispozici jsou také stále oblíbenější elektronické peněženky, které vám umožňují rychlé převody a vklady a také větší anonymitu. Postrádáme možnost využití kryptoměn, které se získávají na popularite mezi online сasino příznivci, a to pro jejich rychlost, bezpečnost a anonymitu.

Betano Platební metody

Recenze uživatelů Betana – Jak ho hodnotí uživatelé?

Na Betanu se můžete také ohlížet na recenze uživatelů, které vám mohou ukázat, zda je tato sázková kancelář kvalitní, či ne. U Betana si lidé chválí mobilní aplikaci, bonusy a odměny. Plusem pro ně dále byla třeba možnost Bet builderu, různé možnosti promo kódů a nebo třeba navýšené kurzy na některé velké příležitostí. Mínusem pro některé z nich byla přehlednost. Betano tak dosahuje průměrného hodení čtyřech hvězd z pěti.

Recenze uživatelů Betana

Nejčastější dotazy

Jako nováček u Betano kasina budete mít  nepochybně spoustu otázek. V našem článku najdete všechny praktické informace, ale pro větší přehlednost, jsme pro vás připravili také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky, týkající se právě promo kódu tohoto casina.

Jak získám bonus pomocí promo kódu Betano?

Stačí zadat promo kód BETMAX při registraci na Betano a potvrdit, abyste získali bonus.

Jaký je výše bonusu s promo kódem Betano?

S promo kódem BETMAX získáte bonus ve výši 3000 Kč + 500 Kč, který je k dispozici pro nové hráče.

Kde zadám promo kód Betano?

Promo kód Betano zadáte při vyplňování registračního formuláře na webové stránce.

Existují různé druhy uvítacích bonusů na Betano?

Ano, Betano nabízí dva druhy uvítacích bonusů: jeden pro sázení a druhý pro kasino.

Závěrečné zhodnocení

Po přezkoumání všech funkcí, které Betano promo kód má a i po jeho vyzkoušení můžeme usoudit, že jde o jeden z nejlepších promo kódů, s jakými jsme se kdy setkali. Stačí se registrovat, ověřit svou totožnost a zadat jej na příslušné místo. Nejen, že je tento kód snadno dostupný a využitelný, ale také poskytuje všem hráčům opravdu výjimečné výhody. Řekněme si na rovinu, která webstránka by Vám jen tak nabídla 3 000 kč na vegas hry a na sportové sázkovaní?

Promo kod Betano poskytuje hráčům výhody nejen do kasina, ale také na sportovní sázky. Je to jasným důkazem faktu, že Betano myslí na všechny hráče, nejen na některé vybrané. Nejlepší na betano promo code je fakt, že není třeba provést jakýkoli vklad a nejsou stanoveny ani vysoké přetáčecí limity. Využít ho proto může skutečně každý. Pokud chcete získat opravdu výjimečné výhody, které Vám pomohou vyhrávat, tak neváhejte a vyzkoušejte tento kód i Vy.
Poslední aktualizace : Červenec 2024

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+ Podporujeme zodpovědné hraní.

Dne 9. července 2024
Betano promo kód bez vkladu – BETMAX
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy.