Tipy

AC Milán – AS Řím: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V dalším čtvrtfinále Evropské ligy můžeme sledovat také velké italské klání mezi dvěma giganty této země. Naše AC Milán – AS Řím tipy si můžete přečíst v tomto článku:

AC Milán – AS Řím kurzy

AC Milán – AS Řím tipy

Výhra AC Milánu

AC Milán má proti Římu skvělou bilanci a neprohrál proti němu již devět utkání v řadě. Navíc se teď dostal do skvělé formy, když neprohrál již osm utkání v řadě a sedm v řadě zvítězil.

Více než 2,5 gólů

Tipujeme gólové utkání tak, jak jsme mohli sledovat v sedmi z posledních osmi utkání těchto dvou celků. Tuto statistiku jsme také viděli v pěti z posledních šesti zápasů AC Milánu.

Vsaďte si zde

AC Milán - AS Řím tipy

Analýza zápasu AC Milán – AS Řím

AC Milán

AC Milán se naposledy v lize doma nepáral s outsiderem a výsledek byl nakonec poměrně jednoznačný. Lecce sice mělo své šance, ale ty na konci první půle zabil červenou kartou za stavu 0:2 Krstović. Do stavu 2:0 dostal AC Pulišić s Giroudem po gólech v šesté a ve 20. minutě. Tohle vedení vydrželo do konce poločasu a po startu druhé půle ho navíc navýšil Leao na konečných 3:0. AC Milán tak bral po jednoznačném výsledku další tři body a ve skvělé formě se vrhne na římský celek, proti kterému má momentálně navrch. AC Milán proti němu však bude bez Tomoriho, Thiawa, Kalulua a Pobegy.

AS Řím

AS Řím si v lize posledně zahrálo ve velkém derby o Řím. Proti Laziu to bylo velmi vyrovnané a pro diváka nezáživné utkání, ve kterém jsme viděli pouhé čtyři střely na bránu. Jednu z těchto mála šancí jsme však viděli využít AS a to už na konci první půle, když se ve 42. minutě prosadil Mancini. Ve druhém poločase tak bylo o co hrát, ale Lazio se k žádnému útočnému výkonu nezmohlo a AS jediná branka stačila na vítězství v derby. Do Milána bude muset jet bez Ndicky, Aouara a Azmouna.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky AC Milán – AS Řím tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 11.4. ve 21:00 v Miláně na San Siru.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Sport 2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Clement Turpin.

Vsaďte si zde
Dne 10. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.