Zpět na » 1. Bundesliga » Vrátí se Cristiano Ronaldo do Evropy? Xabi Alonso by ho údajně rád přivedl do Leverkusenu

Vrátí se Cristiano Ronaldo do Evropy? Xabi Alonso by ho údajně rád přivedl do Leverkusenu

Vrátí se Cristiano Ronaldo do Evropy? Xabi Alonso by ho údajně rád přivedl do Leverkusenu © iconsport.photo - Ronaldo zpět v evropě?

2

Líbilo se

14.05. - BULVÁRNÍK Cristiano Ronaldo by se mohl vrátit do evropského fotbalu. Podle posledních zpráv má o něj zájem německý Bayer Leverkusen, který má letos naporosto famózní sezónu. Můžeme se těšit na znovushledání hráčů z Realu Madrid? Dokže Alonso nalákat Ronalda?

Ronaldo, který letos hraje za Al Nassr vstřelil opět velký množství gólů, byl údajně doporučen trenérem Leverkusenu. Alonso a Ronaldo byli spoluhráči v Realu Madrid po dobu pěti let, od roku 2009 do roku 2014. Alonso vyjádřil svůj obdiv k Ronaldovým schopnostem již několikrát v minulosti. Zda by Ronaldo byl ochoten se vrátit do Evropy, není jisté. Jeho smlouva s Al Nassr platí do roku 2025 a Ronaldo opakovaně chválil úroveň saúdské ligy. Přesto spekulace o jeho možném přestupu do Leverkusenu stále sílí.

Alonso a Ronaldo opět spolu?

„Cristiano všechno velmi usnadnil,“ řekl Alonso v rozhovoru pro Coaches Voice. „Dostanu míč, najdu ho a on udělá to co nejlíp umí a to díky své individuální kvalitě a dá gól." Zda by Ronaldo byl ochoten se vrátit do Evropy, není jisté. Jeho smlouva s Al Nassr platí do roku 2025 a Ronaldo opakovaně chválil úroveň saúdské ligy. Přesto spekulace o jeho možném přestupu do Leverkusenu stále sílí.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články