Zpět na » 1. Bundesliga » S Hansi Flickem by se do Bayernu mohl vrátit i legendární Miroslav Klose

S Hansi Flickem by se do Bayernu mohl vrátit i legendární Miroslav Klose

S Hansi Flickem by se do Bayernu mohl vrátit i legendární Miroslav Klose © iconsport.photo - Miroslav Klose

0

Líbilo se

10.05. - Po neúspěších hned s několika trenéry se Bayern Mnichov údajně snaží o návrat Hansiho Flicka, jenž se před pár lety z pozice prozatímního kouče stal vítězem Ligy mistrů. Nebyl by to ale návrat jen Hansi Flicka. Údajně by jedním z jeho asistentů mohl být Miroslav Klose, legendární německý útočník, bývalý hráč Bayernu.

Trable s novým koučem, a tedy náhradou za Thomase Tuchela jsou zřejmě ještě větší, než se čekalo. Bayernu hned několik jmen uteklo, naposledy výbuchem skončila jednání s Ralfem Rangnickem, Lopetegui zřejmě zamíří do West Hamu a třeba takový Zidane sám řekl, že do Bayernu jít nechce. Vedení v čele s Maxem Eberlem tedy bude mít ještě složitější úkol, než se čekalo. Vedení už si ale vyhlédlo top kandidáta, kterým má být Hasni Flick.

Fanouškům Bayernu se při vyslovení jeho jména určitě posteskne po premiérových měsících Hansiho Flicka na lavičce Bayernu, kdy během Covidu ničil Bundesligu a vyhrál i Ligu mistrů. Jeho ambicí ale byl národní tým a po konci v Bayernu převzal Německo. Jenomže v Kataru to byla další ostuda a po sérii bídných výkonů v přípravě před domácím Eurem byl odvolán a nahrazen Julianem Nagelsmannem, jenž ho předtím nahradil i v Bayernu. I Nagelsmannův návrat do Bayernu byl údajně ve hře. To ale zatrhl podpis nového kontraktu s německou federací.

Návrat Kloseho?

Podle renomovaných německých novinářů jako Florian Plettenberg už jednání Bayernu s Flickem probíhají a v případě jeho angažování by se s ním do Bayernu kromě trenéra gólmanů Topaloviče měl vrátit i Miroslav Klose. Nejlepší střelec historie mistrovství světa, který za Bayern odehrál přes 150 utkání a dal přes 50 gólů. Klose je v Německu opravdu uctívanou ikonou a má ještě ambici stát se trenérem. Naposledy trénoval rakouský SRC Altach. S ním ale za 24 zápasů nedosáhl ani na průměr bodu na zápas. Ještě dříve byl v trenérském týmu Hansiho Flicka právě v Bayernu. I on je tedy vítězem Ligy mistrů.

Hansi Flick a Miroslav Klose

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články