Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov usiluje o španělského útočníka Daniho Olma

1. Bundesliga - Bayern Mnichov usiluje o španělského útočníka Daniho Olma

Bayern Mnichov usiluje o španělského útočníka Daniho Olma © iconsport.photo - španělský útočník RB Lipsko, Dani Olmo

0

Líbilo se

10.05. - Odchod španělského útočníka Daniho Olma z RB Lipsko se zdá být na spadnutí a o jeho služby se uchází několik zájemců. Dva španělští giganti, Real Madrid i Barcelona, jeho angažování zvažují již nějakou dobu, do boje o hráče ale vstupuje další subjekt a tím je Bayern Mnichov, který by rád využil končící Olmovy smlouvy a v létě jej přivedl do Bavorska.

Red Bull Lipsko předpokládá, že k prodloužení smlouvy se španělským forwardem, Dani Olmem, nedojde. Současný kontrakt hráči vyprší v roce 2024 a o pětadvacetiletého hráče má zájem několik prvotřídních klubů.

Real Madrid a Barcelona sledují hráče několik posledních měsíců a jejich jména se střídavě mění na pozici favorita. Do hry se ale nyní přidal další zajímavý hráč, podle sportovního novináře Fabrizia Romana je jím Bayern Mnichov, který je připraven do Lipska poslat neodmítnutelnou nabídku a využít toho, že španělské kluby mají jiné priority.

Olmův přestup do Bayernu Mnichov by dával smysl, protože německý celek potřebuje po odchodu několika důležitých hráčů provést v týmu revoluční změny. Thomas Müller a Serge Gnabry jsou dvě jména, která byla zmíněna jako největší kandidáti na letní konec v klubu a příchod španělského útočníka by mohl být způsobem, jak posílit útok Bayernu Mnichov. Bavorský klub by ale měl jednat co nejdříve, Barcelona totiž s hráčem dále komunikuje, nicméně jej požádala, aby počkal s přestupem až do roku 2024 a mohl tedy přijít jako volný hráč.

Takový požadavek se zdá být ze strany Barcelony velmi suverénní, ale je potřeba vzít na zřetel fakt, že Dani Olmo v Barceloně začínal svou fotbalovou kariéru a návrat na Nou Camp je pro něj srdeční záležitostí. V každém případě je jisté, že má Dani Olmo na výběr, na fotbalovém trhu je atraktivní a ve svých pětadvaceti letech má stále co nabídnout.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články