Zpět na » 1. Bundesliga » O Filipa Kostiče, frankfurtské křídlo, je velký zájem

1. Bundesliga - O Filipa Kostiče, frankfurtské křídlo, je velký zájem

O Filipa Kostiče, frankfurtské křídlo, je velký zájem © goadnews.com - Odejde v létě Kostic z Frankfurtu?

0

Líbilo se

01.06. - Srbský reprezentant a levé křídlo, Filip Kostič, se v letošní sezóně Bundesligy nadechl k parádním výkonům a po zásluze se kolem něj začínají točit evropské kluby. Zájem projevily zejména italské týmy v první řadě s Juventusem a Interem Milán.

Filip Kostič se prezentoval v letošní sezóně sedmi brankami a patnácti nahrávkami napříč všemi soutěžemi a stal se jedním z nejlepších křídel Bundesligy. Do ideální jedenáctky ligy se sice nedostal, ale přesto na sebe přitáhl pozornost evropských velkoklubů.

Již loni v létě okolo něj kroužilo italské Lazio Řím, ale zatímco srbský záložník už se viděl v dresu biancocelesti, Frankfurt měl jinou představu. Na veřejnosti se dokonce objevily zprávy o tom, že německý klub měl Laziu Řím předat falešnou emailovou adresu, aby tak zmařil přestup na poslední chvíli.

Talentovaný srbský hráč byl chováním svého klubu značně rozladěn, ale nakonec se ze zklamání otřepal, naskočil do sezóny v plné síle a pomohl dovést Frankfurt k vítězství v Evropské lize. Do konce jeho smlouvy aktuálně zbývá ještě rok, ale pokud Eintracht nechce o hráče v příštím roce přijít, měl by začít jednat s případnými zájemci.

Cena za srbského hráče byla loni v létě 10 milionů eur, případní zájemci si letos budou muset připlatit dalších pět milionů. O Filipa Kostiče se vážně zajímá Inter Milán a Tottenham. Oba zmíněné kluby hledají posilu na levou stranu hřiště. Do hry vstoupil ale také Juventus, který chce využít své eso v rukávu a tím je Kostičův reprezentační kolega, Dušan Vlahovič.

Kostič je každopádně pro každý z klubů vhodným kandidátem. S přibližujícím létem se přestup zdá být stále více pravděpodobný i přesto, že Frankfurt v příští sezóně bude hrát vytouženou Ligu mistrů.

Andrea Suttnerová / bulinews.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články