Zpět na » 1. Bundesliga » Záložník RB Lipsko, Christoper Nkunku, se ocitl v hledáčku ManU

1. Bundesliga - Záložník RB Lipsko, Christoper Nkunku, se ocitl v hledáčku ManU

Záložník RB Lipsko, Christoper Nkunku, se ocitl v hledáčku ManU © worldsoccer.com - Christopher Nkunku

1

Líbilo se

14.02. - Podle britského tisku se Manchester United zajímá také o záložníka Redbull Lipsko, Christophera Nkunku. Jedná tak na základě pověření hlavního trenéra, Ralfa Rangnicka, který si hráče výslovně přeje mít v klubu a označil jej za hlavní prioritu letního přestupového trhu.

Vedení Manchesteru United si je jisto, že na konci sezóny klub opustí Paul Pogba, proto již s předstihem hledá tým náhradu a posilu do záložní řady. Nkunku má v Lipsku rozjetou slibnou sezónu, když se mu podařilo nastřílet devatenáct branek a na dalších třináct nahrát v jednatřiceti soutěžních utkáních.

Výkony tohoto záložníka jsou na vzestupu od chvíle, kdy přestoupil do RB Leipzig z PSG a po právu na sebe přitahuje pozornost klubů, mezi kterými vyniká Real Madrid, Liverpool, Manchester City a Arsenal. Zájem United se znásobil s příchodem Rangnicka, který osobně zaktualizoval seznam potenciálních posil.

Christopher Nkunku má v Lipsku platnou smlouvu do léta 2024 a vedení klubu je plně rozhodnuto, že udělá vše pro to, aby hráč zůstal v klubu i v další sezóně. „Bude s námi hrát i příští rok, protože je to velice důležitý hráč. Ve fotbale není nic jisté, ale takový je náš plán,“ potvrdil Oliver Mintzlaff, zástupce vedení klubu a dodal, že klub nemá hráče, který by v létě chtěl uvolnost a naopak míní posilňovat kádr.

Andrea Suttnerová / bulinews.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články