Zpět na » 1. Bundesliga » Haalanda sledujeme, připustil sportovní ředitel Bayernu

1. Bundesliga - Haalanda sledujeme, připustil sportovní ředitel Bayernu

Haalanda sledujeme, připustil sportovní ředitel Bayernu © Sky Sports - Erling Haaland si ze svých ctitelů může vybírat

0

Líbilo se

10.08. - O norskému šutérovi Erlingu Haalandovi se toho za poslední rok namluvilo opravdu mnoho. Jeho budoucnost byla spojována s celou řadou zahraničních velkoklubů, které by se neostýchaly vyplatit Borussii tučné odstupné. Úplně mimo mísu ovšem pochopitelně není ani populární linka do Bayernu Mnichov.

Agent Mino Raiola a hráčův otec Alf-Inge Haaland na jaře objížděli populární evropské adresy a vyptávali se, jaké podmínky by byli jednotliví giganti schopni 21letému snajprovi nabídnout. Dortmund na to reagoval důrazným odmítnutím jakékoliv sebemenší šance na odchod Haalanda, leč lze předpokládat, že za opravdu kvalitní peníz by i vestfálský velkoklub povolil.

Nejhorší variantou by pro BVB každopádně bylo zopakování případu Roberta Lewandowského. Kapitán polské reprezentace totiž po konci smlouvy s Borussií v roce 2014 odešel k ústřednímu rivalovi z Mnichova. V Bayernu se rozstřílel do famózní formy a patří k nejlepším v oboru.

Ožehavou otázku na toto téma v televizi položili reportéři sportovnímu řediteli úřadujícího bundesligového mistra Hasanu Salihamidžićovi: „Je to špičkový fotbalista. Po takových se samozřejmě díváme, ale patří Dortmundu. Dal za ně 60 gólů v 60 zápasech. Kdybychom jej nesledovali, byli bychom amatéři."

Podle informací Sky Germany by pro Bayern bylo velmi těžké finančně se poměřovat s dalšími konkurenty. Za nejvážnějšího zájemce o forvardovy služby dlouho platila Chelsea, jejich nabídky nicméně smetli ze stolu jak Borussia, tak sám Haaland.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články