Zpět na » 1. Bundesliga » Kolem stopera Frankfurtu krouží hned tři kluby z Premier League

1. Bundesliga - Kolem stopera Frankfurtu krouží hned tři kluby z Premier League

Kolem stopera Frankfurtu krouží hned tři kluby z Premier League © Sky Sports - Evan N'Dicka vyhlíží transfer na lukrativnější adresu

0

Líbilo se

04.02. - Na radaru anglických těžkých vah se ocitnul zadák Eintrachtu Frankfurt Evan N´Dicka. Spekulace o přesunu 21letého Francouze na ostrovy se původně vyrojily vloni na jaře, začátkem nové sezóny si však 192 centimetrů vysoký plajer přivodil zranění vazů v koleni, které potenciální zájemce odradilo. Teď už je ale zpátky ve své nejlepší formě a připraven na možné stěhování za lepším.

Velkou devízou N´Dicky je krom statné postavy také fakt, že jako preferovanou nohu používá levačku, což na pozici stopera přijde snad každému týmu vhod. Pařížský rodák se rovněž nebojí rozehrávat s míčem na kopačkách. V tomto ročníku stihnul od návratu z marodky sehrát deset bundesligových utkání, během nichž zapsal také jednu asistenci.

O konkrétních nabídkách na fotbalistu s kamerunskými předky se zatím nemluví, názvy klubů ale už padly. V boji o N´Dicku se podle všeho nejvíce angažují severolondýnští rivalové Arsenal a Tottenham, přičemž pozadu nechce zůstat ani o něco méně renomovaný Southampton.

Mírně navrch snad mají mít nad konkurenty Kanonýři. Těm totiž hraje do karet, že N´Dicku zastupuje Michael N´Cho Ibou, tedy ten samý muž, jenž působí v roli agenta Nicolase Pépého. Rychlonohý křídelník se v létě 2019 stal nejdražší posilou Gunners, když za přibližně 80 miliónů euro přestoupil z Lille.

Takto astronomických výšin sice cena N´Dicky nedosahuje, zvlášť v době ekonomické krize se ale ani tady nebavíme o zrovna levném nákupu. Tržní hodnota reprezentanta Francie v kategorii U21 momentálně osciluje někde okolo 22 miliónů euro. Frankfurt, s nímž má platnou smlouvu do roku 2023, jej přitom z mateřského Auxerre přivedl před třemi lety za zlomkovou částku 5,5 miliónů eur.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články