Zpět na » 1. Bundesliga » United se nenechá odradit Sanchovou formou, naopak věří v pokles ceny

United se nenechá odradit Sanchovou formou, naopak věří v pokles ceny

United se nenechá odradit Sanchovou formou, naopak věří v pokles ceny © CaughtOffside - Stěhování Jadona Sancha do Manchesteru stále nemůžeme vyloučit

5

Líbilo se

02.01. - Ústřední sága letního přestupního období, podle které měl Jadon Sancho přestoupit z Borussie Dortmund do Manchesteru United, skončila bez zdárného konce. Red Devils kvůli koronavirové pandemii a jejím ekonomickým dopadům z vyjednávání couvli, nyní se však zdá, že ještě nemusí být všem dnům konec. Ostrované údajně mají o dvacetiletého forvarda stále zájem a pokusí se s BVB najít konsensus v lednu.

Vestfálský klub už vloni na jaře avizoval, že s cenovkou za svůj talisman nepůjde pod astronomických 100 miliónů liber. Ačkoliv United vypadly na nějakou dobu veškeré příjmy a doteď nemůže počítat s návratem většího počtu diváků na Old Trafford, vedení nad transferem reálně uvažovalo. Nakonec ale Rudí ďáblové propásli Dortmundem nastavenou srpnovou lhůtu a koupi tak museli odložit.

Za půl roku se ovšem okolnosti značně změnily. Sancho, pravděpodobně poznamenaný také neúspěšným jednáním z léta, v letošní sezóně ještě nevstřelil bundesligovou branku, přitom minulý ročník mu jich vynesl hned sedmnáct. Čtyřiligové asistence jsou jen slabou náplastí.

Celek z Manchesteru každopádně věří, že hbitý křídelník nezažívá nic jiného než pouze dočasný pokles formy, na který má ve svém věku nárok. Borussia by navíc mohla snížit laťku, co se finanční stránky věci týče.

Samotný hráč o angažmá v týmu trenéra Oleho Gunnara Solskjaera stále stojí a odchodu ze Signal Iduna Parku se rozhodně nebrání, i když oficiální žádost o přestup dosud nepodal. Podobně je na tom také Sanchova zastupitelská agentura, jež je otevřena případným nabídkám také jiných potenciálních zájemců.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Nejnovější články