Zpět na » 1. Bundesliga » Se Sanchem v sestavě by se United vyřazení vyhnuli, myslí si Scholes

Se Sanchem v sestavě by se United vyřazení vyhnuli, myslí si Scholes

Se Sanchem v sestavě by se United vyřazení vyhnuli, myslí si Scholes © The Irish Sun - Jadon Sancho by v očích Paula Scholes Manchester proti Seville spasil

5

Líbilo se

17.08. - Fanoušci Manchesteru United doufali ve zopakování svého vítězného tažení Evropskou ligou z roku 2017, čáru přes rozpočet jim ovšem udělala klinická Sevilla. Ta během druhého poločasu semifinálového střetnutí čelila množství zajímavých příležitostí Red Devils, kteří však ztroskotali na skvělém výkonu brankáře Bona, jinak dvojky za Tomášem Vaclíkem. Podle legendárního hráče ostrovního klubu Paula Scholese by fotbalista jako Jadon Sancho porážce 1:2 zabránil.

Ano, opět se vracíme k možná nejdiskutovanějšímu transferu tohoto léta. Zástupci třetího celku uplynulé sezóny Premier League Sancha úspěšně vábili na Old Trafford, stopku ale dohodě vystavila Borussia Dortmund. Německá strana si i přes nespokojenost rodáka z Londýna nárokuje kompenzaci v minimální výši 100 miliónů eur, jejíž naplnění Manchester nejspíše už definitivně vzdal.

Nemyslím si, že hráli špatně. Vedli si dobře proti skvělému týmu Sevilly. Prvních patnáct, dvacet minut po poločase však měli několik gólových příležitostí, které se zkrátka musí proměňovat," řekl ve studiu BT Sport bezprostředně po včerejším utkání Scholes. Nevysoký středopolař strávil pod vedením Sira Alexe Fergusona celou kariéru, v součtu odehrál v ikonickém červeném dresu 709 soutěžních zápasů.

Scholes by Sancha rád viděl v Manchesteru United

„Bavíme se tady hlavně o individuální kvalitě. Tu získáte investováním peněz do křídelních hráčů a útočníků. V dnešní době stojí takovýto plajeři stovky miliónů liber, ale jsou to oni, kdo vám vyhrají trofeje. Všichni dobře známe situacikolem Sancha. Pokud ovšem skutečně touží po úspěších, musí zkrátka začít utrácet."

„Fajn, vytvořili si dnes několik slibných šancí, ale kdyby byl v tom týmu Jadon Sancho, United by stříleli góly," nebral si jedenáctinásobný anglický mistr servítky s neochotou klubu svého srdce nakupovat posily za vysoké částky.

Red Devils nešťastnou prohrou promrhali i svou poslední příležitost na triumfální oslavy v tomto ročníku. Přestože po koronavirové přestávce předváděli výrazně zlepšený herní projev, nezvládli ani klíčové semifinále FA Cupu s Chelsea, ani zmiňovaný souboj o finálovou účast proti Seville. Jedinou útěchou, i když ne zanedbatelnou, tedy zůstává postup do základní skupiny Ligy mistrů skrze domácí ligu.

Vojtech Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články