Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund se smířil se Sanchovým odchodem, na astronomické prodejní ceně však trvá

1. Bundesliga - Dortmund se smířil se Sanchovým odchodem, na astronomické prodejní ceně však trvá

Dortmund se smířil se Sanchovým odchodem, na astronomické prodejní ceně však trvá © 90min.com - Jadon Sancho už v Dortmundu není spokojen

3

Líbilo se

12.06. - Jadon Sancho platí ve světě fotbalu za nejtalentovanějšího. Na jaře oslavil teprve dvacáté narozeniny, v Bundeslize ovšem panuje. Svými úžasnými čísly a snad ještě lepšími výkony přivábil na Signal Iduna Park ty nejbohatší z nejbohatších. BVB se již s prodejem svého klenotu smířilo, ze svých finančních požadavků ale neustoupí.

Kolem londýnského rodáka obletují všemožné spekulace již od začátku sezóny, samotný fotbalista ani jeho zaměstnavatel ovšem dlouho neměli na přestup pomyšlení. Sancho ve žlutém dresu Dortmundu, to bylo jako dokonalá symbióza. Postoj obou stran se však během posledních měsíců razantně změnil.

Šikovný křídelní se definitivně rozhodl pro svůj odchod zpět do Anglie. Změnu působiště si prý hodlá u vedení vydupat. Nespokojenost s váhavostí svých šéfů se projevila také na pracovní morálce. Sancho se podle německých médií v poslední době několikrát opožděně dostavil na týmový sraz. Novinovými řádky probleskla také zpráva o porušení protikoronavirových opatření, když se nechal ostříhat bez ochranných pomůcek.

Trpělivost už došla také momentálně druhému celku nejvyšší německé soutěže. Vedení klubu je již srozuměno s tím, že odchod reprezentanta Albionu je nevyhnutelný. Z dříve avizované prodejní sumy 116 miliónů liber ovšem Die Borussen nehodlají slevit.

Marcus Rashford by se v ofenzívě Rudých ďáblů rád spojil s kamarádem Sanchem

S Die Schwarzgelben už se zkontaktovalo několik zahraničních gigantů. Na jaře se šuškalo hlavně o Chelsea, dnes ovšem anglické zdroje spojují Sanchovu budoucnost s Manchesterem United. Bývalý hráč konkurenčního City má pozvednout stagnující výkony týmu Oleho Gunnara Solskjaera.

Roli v případném přesunu by mohl hrát kolega z národního výběru Marcus Rashford. Hvězdný forvard Red Devils je se Sanchem dobrý přítel a mohl by jej přesvědčit ke stěhování na Old Trafford.

Bylo by to úžasné. Jadon je skvělý hráč,” řekl Rashford v dubnovém rozhvoru. „Představuje novou generaci fotbalistů. Je vzrušující sledovat jeho pokroky. Doufám, že si jednou společně zahrajeme.

Vojt?ch Olšr / standard.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Na dnešním trhu bych za takového hráče klidně chtěl i víc...BVB prostě pořád nebude prodávat levně a pokud zájemci o jeho služby nevysolí balík, tak mají smůlu...150 milionů euro, pokud Felix stál 130, tak je to reálné

Tomguncz9
Waldas - 12.06. Odpovědět

Sancho k nám, mladý , dravý, pozná PL , ideálny pre nás !

Waldas

Snad nám to klapne a přestoupí k nám Smajlík 1

Rudejdablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články