Zpět na » 1. Bundesliga » Zvrat? V Borussii Dortmund očekávají, že Jadon Sancho letos zůstane. Na co mají právo Citizens?

Zvrat? V Borussii Dortmund očekávají, že Jadon Sancho letos zůstane. Na co mají právo Citizens?

Zvrat? V Borussii Dortmund očekávají, že Jadon Sancho letos zůstane. Na co mají právo Citizens? © skysports.com, fotbalportal.cz - Jadon Sancho

3

Líbilo se

08.05. - Zdroj blízký anglickému křídlu tvrdí, že je stále daleko pravděpodobnější varianta odchodu Jadona Sancha z Borussie Dortmund. Jenomže vestfálský klub očekává, že svůj nejžhavější klenot udrží, alespoň pro následující přestupové období. Věří naopak, že dvacetiletý Sancho ještě prodlouží stávající smlouvu, která mu vyprší v roce 2022.

Dortmund tvrdil, že se bude prodávat, pouze pokud to bude dohoda výhodná pro klub i pro hráče, který má hodnotu vyšší než 100 milionů liber.

V březnu generální ředitel Hans-Joachim Watzke řekl, že klub nebude stát Sanchovi v cestě, pokud bude chtít v létě odejít.

„Vždy musíte respektovat, co hráč chce. Už jsme před pandemií řekli, že naše preference je, aby Jadon zůstal s námi.“

O Sancha se zajímá řada nejlepších evropských klubů včetně Manchesteru United, Liverpoolu, Chelsea, Realu Madrid a Barcelony.

Bývalý klub Manchester City má obdržet 15 procent z jakéhokoli prodeje a může odmítnout první nabídku na anglického reprezentanta, což jim umožňuje porovnat jakoukoli přijatou nabídku.

Zatímco neexistuje žádný jasný favorit, Sancho preferuje hrát příští sezónu za klub, který bude v Lize mistrů. O samotném hráči se říká, že si se svou budoucností teď nedělá těžkou hlavu, a je plně zaměřen na restart Bundesligy, což se uskuteční příští týden.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články