Zpět na » 1. Bundesliga » Oliver Bierhoff se nechtěně prořekl. Leon Goretzka prý zamíří do Anglie

1. Bundesliga - Oliver Bierhoff se nechtěně prořekl. Leon Goretzka prý zamíří do Anglie

Oliver Bierhoff se nechtěně prořekl. Leon Goretzka prý zamíří do Anglie © kicker.de - Leon Goretzka

1

Líbilo se

12.11. - BULVÁRNÍK Nechtěné prořeknutí generálního manažera německé reprezentace Olivera Bierhoffa zřejmě odtajnilo další kroky hvězdy Schalke 04 Leona Goretzky, jenž je v poslední době spojován s největšími kluby Evropy. O talentovaného záložníka, který odmítl prodloužit smlouvu v Schalke 04, jevily zájem kluby typu Barcelony nebo Realu Madrid, podle Bierhoffa ale Goretzkovy kroky povedou do Anglie.

Dvaadvacetiletý Goretzka si svými výkony v dresu Schalke 04 řekl v posledních sezónách o pozornost největších evropských klubů a jelikož držiteli Stříbrné kopačky a Bronzového míče z letního Konfederačního poháru letos vyprší v klubu smlouva, je zájem o jeho služby o to větší.

Díky tomu, že dvaadvacetiletý záložník odmítl všechny návrhy Schalke 04 na novou smlouvu, může v už v lednu podepsat s některým ze zájemců předběžný kontrakt a v létě se do nového klubu přesunout jako volný hráč.

Se zájmem o Goretzku byli v poslední době spojováni evropští giganti Barcelona a Bayern Mnichov, generální manažer německé reprezentace Bierhoff ale při dotazu na porovnání finanční síly Premier League a Bundesligy nechtěně prozradil něco jiného.

„Je jasné, že kvůli finanční síle Anglie díky jejich penězům z televizních práv, tam odcházejí mladí talentovaní hráči jako Leroy Sané a Leon Goretzka. Není to dobře nejen pro naši ligu, ale ani pro kvalitu naší hry,“ prohlásil Bierhoff.

Z celků Premier League údajně mají o Goretzku vážný zájem Arsenal, Tottenham Hotspur a Liverpool, další působiště mladého německého reprezentanta ale nadále zůstává neznámé.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dúfal som, že ho podpíšeme my . Smajlík 10

frankiiee
COKO - 12.11. Odpovědět

Už tak má toho Bayern zadarmo až až

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články