Zpět na » 1. Bundesliga » Lewandowski je k mání, ale za 70 milionů eur

1. Bundesliga - Lewandowski je k mání, ale za 70 milionů eur

Lewandowski je k mání, ale za 70 milionů eur © a.espncdn.com - Opustí Robert Lewandowski Bayern?

0

Líbilo se

30.12. - BULVÁRNÍK Robert Lewandowski tuto sezónu vstřelil v pětadvaceti zápasech za Bayern Mnichov celkem třiadvacet gólů. Tato čísla způsobila celosvětový rozruch a je pochopitelné, že se o polského ostrostřelce začaly zajímat další evropské velkokluby. Přestup by v jeho případě nebyl nereálný, ale stál by minimálně 70 milionů eur.

Manchester United má být nejvážnějším zájemcem o mnichovského útočníka, za kterého údajně nabízí 51 milionů liber. Louis van Gaal od svého příchodu na Old Trafford utratil za posily už 250 milionů liber, ale i tak by rád přivedl další drahou hvězdu. Právě Lewandowski by měl vyřešit největší problém Rudých ďáblů, jímž je v této sezóně střílení gólů.

Dalším bohatým klubem, zajímajícím se o polského útočníka, je Paris-Saint Germain. V Paříži by měl nahradit Zlatana Ibrahimoviče, kterému po sezóně končí smlouva a spekuluje se, že klub z hlavního francouzského města opustí.

Dalším zájemcem by měl být Real Madrid. V tomto případě se spekuluje, že by měl být Lewandowski náhradou za dvojici Karim Benzema a Cristiano Ronalda, jejichž budoucnost na Santiago Bernabeu je nejistá.

Proslýchá se, že Bayern Mnichov by byl ochoten přijmout nabídku ve výši 70 milionů eur, což je částka odpovídající právě 51 milionům liber.

Kam dál?

Jan Bystřický / thesportbible.com

Související odkazy
Nejnovější články