Zpět na » 1. Bundesliga » DFB Pokal: Rozlosování 3. kola svedlo dohromady Bayern Mnichov s Darmstadtem a Dortmund s Augsburgem

DFB Pokal: Rozlosování 3. kola svedlo dohromady Bayern Mnichov s Darmstadtem a Dortmund s Augsburgem

DFB Pokal: Rozlosování 3. kola svedlo dohromady Bayern Mnichov s Darmstadtem a Dortmund s Augsburgem © https://pbs.twimg.com - Pohár pro vítěze DFB Pokal

0

Líbilo se

02.11. - V neděli večer bylo rozlosováno 3. kolo německého ligového poháru DFB Pokal. Úřadující mistr Bayern Mnichov bude doma hostit nováčka z Darmstadtu a Borussia Dortmund zavítá na hřiště FC Augsburg. Leverkusen bude hrát na hřišti Unterhachtingu, který hraje čtvrtou ligu. Šlágrem bude zápas mezi Borussií Mönchengladbach a Werderem Brémy.

Žádný německý tým nevyhrál DFB Pokal víckrát než Bayern Mnichov. Bavorský celek má 17 těchto v Německu velmi ceněných pohárů a po vyřazení nebezpečného Wolfsburgu ve druhém kole ho čeká souboj s Darmstadtem o účast ve čtvrtfinále. Oba týmy se už potkaly v letošní sezóně Bundesligy a z vítězství 3:0 se radoval Bayern Mnichov po brankách Artura Vidala, Kingsleyho Comana a Sebastiana Rodeho.

Bayer Leverkusen bude cestovat na hřiště Unterhachtingu, který hraje čtvrtou nejvyšší německou soutěž. Oba týmy se utkaly v sezóně 1999/2000, kdy právě Unterhachting připravil Leverkusen o šanci získat titul. Loňský finalista Borussia Dortmund bude hrát na hřišti FC Augsburg a asi nejvyrovnanější utkání čeká diváky v zápase mezi Borusií Mönchengladbach a Werderem Brémy. Zápasy 3. kola DFB Pokal se budou hrát 15. a 16. prosince.

Rozlosování 3. kola DFB Pokal:

Unterhachting - Bayer Leverkusen
Erzgebirge Aue - Heidenheim
FC Augsburg - Borussia Dortmund
Borussia Mönchengladbach - Werder Brémy
Bayern Mnichov - Darmstadt
Norimberk - Hertha Berlin
Stuttgart - Eintracht Braunschweig

Jakub Drakan / soccerway.com

Noviny
Nejnovější články