Zpět na » 1. Bundesliga » Marca Reuse těší zájem evropských velkoklubů, Dortmund ale opouštět nehodlá

Marca Reuse těší zájem evropských velkoklubů, Dortmund ale opouštět nehodlá

Marca Reuse těší zájem evropských velkoklubů, Dortmund ale opouštět nehodlá © zimbio.com - Marco Reus

0

Líbilo se

29.07. - Marco Reus byl spojován s možným přestupem do Premier League. On sám je těmito spekulacemi potěšen, ale jak sám řekl, v Bundeslize je štastný a momentálně nikam přestupovat nehodlá.

Přestupové spekulace tvrdily, že by Marco Reus mohl z Borussie Dortmund zamířit na Britské ostrovy. Konkrétně do Liverpoolu, popřípadě do Arsenalu. Tedy do týmů, které jeví o služby německého reprezentanta zájem. Dalším zájemcem byl také Bílý balet, ale ani ten s největší pravděpodobností neuspěje a šestadvacetiletého fotbalistu nezíská.

Agentura Sport Total, která Reuse zastupuje, všechny spekulace vítá, ale stejně jako hráč trvá na tom, že středopolař Borussie Dortmund je ve svém aktuálním působišti naprosto šťastný. O tom svědčí i skutečnost, že zde v únoru podepsal novou smlouvu na další čtyři roky.

„Čteme spekulace, které kolují o možném přestupu Marca. Nicméně můžeme s jistotou říci, že on je spokojen v Borussii a nikam přestupovat nehodlá. Každopádně zájmem evropských velkoklubů je potěšen,“ řekla v prohlášení agentura, jež Reuse zastupuje.

Marco Reus se narodil právě v Dortmundu, kde působil již v mládežnických kategoriích. V roce 2006 zamířil do dalšího vestfálského klubu Rot Weiss Ahlen, kde působil tři roky. Po tomto období se následně na čas přesunul do Borussie Mönchengladbach, aby se posléze vrátil do Dortmundu, v němž působí dodnes. A jak to vypadá, tak své angažmá ještě minimálně několik let měnit nebude.

Kam dál?

Josef Hladík / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články