Zpět na » 1. Bundesliga » Prohrávat 2:0 po deseti minutách...to je pak těžké s tím něco dělat, soptil Guardiola

Prohrávat 2:0 po deseti minutách...to je pak těžké s tím něco dělat, soptil Guardiola

Prohrávat 2:0 po deseti minutách...to je pak těžké s tím něco dělat, soptil Guardiola © as.com - Pep Guardiola

0

Líbilo se

16.04. - Jako ve zlém snu si museli připadat všichni ti, co drželi včera večer palce mnichovskému Bayernu. Porto mnozí odepisovali už po čtvrtfinálovém losu, nicméně tým v roli pověstného Davida zaskočil nezničitelného Goliáše a díky dvěma rychlým brankám mohl nakonec slavit výhru 3:1.

„Jsme zarmoucení. Ale máme pořád ještě šest dní na přípravu odvety,“ uvedl na pozápasové tiskové konferenci trenér poraženého týmu Pep Guardiola.

„Musíme si teď odpočinout, nabrat síly a uvidíme, co můžeme dělat, jaké hráče budeme mít k dispozici,“ narážel na zaplněnou marodku svého týmu španělský kouč.

„Máme hráče, kteří byli dlouhou dobu mimo hru kvůli zranění...jejich nohy nevydrží moc dlouho. Je to mizerný výsledek do odvety, ale pokusíme se o postup do semifinále,“ neskládal zbraně Guerdiola.

„Prohrávat po deseti minutách 2:0 pro nás bylo hodně kruté. S tím se pak těžko něco dělá. Pak jsme zapli a hráli dobře až do konce prvního poločasu. Porto se velmi dobře bránilo a gól na 3:1 nás opět srazil. Nicméně dobře jsme věděli, jak silný soupeř na nás čeká,“ dodal ještě Guardiola.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, as.com

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články