Zpět na » 1. Bundesliga » O kapitána Hannoveru bojovaly obě dvě Borussie i Leverkusen. Nakonec přestoupí do Mönchengladbachu

1. Bundesliga - O kapitána Hannoveru bojovaly obě dvě Borussie i Leverkusen. Nakonec přestoupí do Mönchengladbachu

O kapitána Hannoveru bojovaly obě dvě Borussie i Leverkusen. Nakonec přestoupí do Mönchengladbachu © Kicker.de - Na koho Stindl nakonec ukáže?

0

Líbilo se

25.03. - AKTUALIZOVÁNO O víkendu zkomplikoval dvěma góly Dortmundu cestu za vítězstvím, na podzim bude ale Lars Stindl už oblékat jiný dres než ten hannoverský. Ve hře o jeho služby byly prý obě dvě bundesligové Borussie a navrch i Bayer Leverkusen, fotbalista si nakonec vybral Mönchengladbach.

Prvním gólem Borussii Dortmund o vedení připravil, druhým na posledních deset minut ještě sobotní duel zdramatizoval. Už za pár měsíců by přitom Lars Stindl mohl s fotbalisty Dortmundu sedět v jedné šatně. Právě Borussia Dortmund je totiž jedním ze tří vážných zájemců o jeho služby.

Jenže není jediná. Druhým celkem, jehož vedení by rádo vidělo šestadvacetiletého záložníka na vlastní soupisce, byla druhá Borussia, ta z Mönchengladbachu. Magazín Kicker před pár dny přišel s informací, že Stindl s oběma kluby jednal a oba na něj udělaly pozitivní dojem. Do hry se navíc vložil i Bayer Leverkusen.

Nyní už je jasno. Bild přišel s informací, že Lars Stindl bude od léta oblékat dres Mönchengladbachu, kde by měl ročně pobírat více než tři miliony eur. V klubu bude mít smlouvu až do roku 2020.

Zprávu potvrdil i sám fotbalista: "Jako profesionální fotbalista jsem se rozhodl k dalšímu kroku ve své kariéře. Ve zbytku sezóny dám ale vše do toho, abych pomohl Hannoveru k záchraně v Bundeslize," ubezpečil Stindl fanoušky.

Kam dál?

Martin Slabý / Kicker.de, bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo

Nevíte někdo jaký typ hráče to je, popř. komu by se hodil víc ?

Bal-lack
Nejnovější články