Zpět na » 1. Bundesliga » Evropské velkokluby se honí za africkým talentem. Ve frontě stojí i Bayern

1. Bundesliga - Evropské velkokluby se honí za africkým talentem. Ve frontě stojí i Bayern

Evropské velkokluby se honí za africkým talentem. Ve frontě stojí i Bayern © bayernnews.org - O africký talent se perou evropské velkokluby.

0

Líbilo se

29.01. - Hned několik evropských velkoklubů by rádo získalo mladého obránce Pobřeží slonoviny Erica Bertranda Baillyho. Kromě celků z Anglie či Itálie projevil zájem o nadějného fotbalistu i obhájce bundesligového titulu Bayern Mnichov. Espanyol Barcelona, jeho současný zaměstnavatel, potřebuje peníze, a tak jeho odchod ještě v zimě není vyloučen.

Bailly je v těchto dnech s reprezentací Pobřeží slonoviny na Africkém poháru, kde jeho tým postoupil ze základní skupiny do čtvrtfinále. Zatímco dvacetiletý hráč běhá po trávníku, jeho agent se musí ohánět. Kromě Bayernu Mnichov totiž o stopera projevil zájem i Manchester City, londýnská Chelsea či Juventus Turín.

Rodák z Bingerville je produktem mládežnické akademie Espanyolu Barcelona. Nyní už ale nastupuje za zdejší áčko, v jehož barvách stihl zatím odehrát pět utkání ve španlelské Primera Division.

Espanyol, kterému se v jeho současné situaci hodí každé euro, drží polovinu hráčských práv, druhou vlastní zastupující agentura. Ta by ráda fotbalistovi našla místo v některém z renomovaných evropských celků. Zdá se, že by se to mohlo povést.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Martin Slabý / Transfermarkt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články