Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund vyhlíží náhradu za zraněného Kehla. Přijde bývalý hráč Realu Madrid nebo opora AS Řím?

1. Bundesliga - Dortmund vyhlíží náhradu za zraněného Kehla. Přijde bývalý hráč Realu Madrid nebo opora AS Řím?

Dortmund vyhlíží náhradu za zraněného Kehla. Přijde bývalý hráč Realu Madrid nebo opora AS Řím? © theguardian.com - Náhradou za Sebastiana Kehla má prý být Lassana Diarra.

0

Líbilo se

23.01. - AKTUALIZOVÁNO Zdá se, že ještě do konce zimního přestupního období by mohl záložník Lassana Diarra najít nové angažmá. Mluví se o jeho možném příchodu do Borussie Dortmund, kde intenzivně shánějí náhradu za Sebastiana Kehla, kterého vyřadilo zranění. Diarra ale není jediným, na koho vedení Borussie upřelo svůj zájem.

Borussia Dortmund se musí popasovat se ztrátou v podobě minimálně šestitýdenní absence záložníka Sebastiana Kehla, který si v přípravě na jarní část sezóny poranil rameno. Vedení klubu však nelení a shání za něj náhradu.

Tou by se mohl stát bývalý středopolař slavného Realu Madrid Lassana Diarra. Internetová verze německého deníku Bild přišla s anketou týkající se právě devětadvacetiletého fotbalisty, který je po svém konci v Lokomotivu Moskva už několik měsíců bez angažmá. Na otázku, zda může Diarra Dortmundu pomoct v boji o záchranu, přišlo více než šestnáct tisíc odpovědí, z nichž téměř tři čtvrtiny byly kladné.

A vedení klubu spolu s trenérem Jürgenem Kloppem se možností angažovat Diarru ještě před 2. únorem, kdy končí zimní přestupní okno, prý intenzivně zabývá. Vše má ale svá pro a proti. Do první kategorie patří fakt, že hráč je bez angažmá, tudíž by finanční náklady nebyly nikterak vysoké. Pravdou je ale také to, že se bývalý francouzský reprezentant v posledních sezónách nikde moc neprosadil.

Jeho nejúspěšnější léta jsou spojená s působením v Realu Madrid, za který kopal v letech 2009 - 2012. Kromě španělského klubu nastupoval ještě za Chelsea, Le Havre, Arsenal či Portsmouth. Po odchodu z Realu pak hrál v Rusku, nejprve v Anži Machačkala, posléze v již zmíněném Lokomotivu Moskva.

Diarra není jediným, kdo by mohl Kehla v Dortmundu zastoupit. Italská média tvrdí, že Borussia nabídla AS Řím více než 26 milionů eur za Belgičana Radju Nainggolana.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Martin Slabý / bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Fnatic - 21.01. Odpovědět

Ak by siel do bvb tak zrejme len na 1/2 roka, docasne riesenie aj to neviem ci stastne

Fnatic
Reklama
Reklama
Nejnovější články