Zpět na » 1. Bundesliga » Kadlec se v dresu Frankfurtu rozstřílel, na přípravném turnaji dal devět gólů

1. Bundesliga - Kadlec se v dresu Frankfurtu rozstřílel, na přípravném turnaji dal devět gólů

Kadlec se v dresu Frankfurtu rozstřílel, na přípravném turnaji dal devět gólů © eintracht.de - Václav Kadlec se stal nejlepším střelcem halového turnaje v Mannheimu.

0

Líbilo se

05.01. - Na podzimní část sezóny by zřejmě nejradši zapomněl. Od kouče Eintrachtu Frankfurt nedostával téměř vůbec šanci. Nyní si ale český útočník Václav Kadlec zase řekl o pozornost. Na přípravném turnaji si vystřílel cenu za nejlepšího kanonýra, když vsítil devět branek.

Přes produktivní útočníky Frankfurtu bylo na podzim těžké se prosadit do sestavy. Václavu Kadlecovi se zatím podařilo strávit na ligových trávnících pouhých 117 minut. Halový turnaj v Mannheimu mu ale vyšel na výbornou. Jako klíčová postava týmu dovedl Eintracht až k finálovému vítězství.

Dvaadvacetiletý exsparťan, o jehož návratu na Letnou se ale poslední dobou opět v médiích spekuluje, se rozjížděl zvolna. Při vítězství 2:1 nad Karlsruhe v úvodním zápase dal jeden gól. Jeho produktivita však měla stoupající tendenci, už ve druhém utkání proti domácím (3:0) se trefil dvakrát.

Pravou kanonádu ale předvedl v duelu s Kaiserslauternem. Dramatické střetnutí skončilo těsnou výhrou Frankfurtu v poměru 5:4 a Kadlec docílil čtyř z pěti gólů vítěze.

Další strhující bitvu pak nabídlo finále. V něm si zopakovali souboj Eintracht a Karlsruhe a opět padalo hodně gólů. V normální hrací době skončil zápas remízou 4:4, přičemž Kadlec skóroval dvakrát. Následně proměnil jeden z pokutových kopů a přispěl tak k celkovému vítězství Frankfurtu na turnaji.

Spustit brankostroj bude mít opět příležitost už za pár dní. Další turnaj čeká na Frankfurt od 10. ledna na domácí půdě.

Kam dál?

Martin Slabý / eintracht.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články