Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern vyhrál, Robben byl přesto naštvaný

Bayern vyhrál, Robben byl přesto naštvaný

Bayern vyhrál, Robben byl přesto naštvaný © express.co.uk - Bayern opět zvítězil, Robbenovi se ale přesto něco nezdálo.

0

Líbilo se

17.12. - Třináctého vítězství v sezóně, z toho jedenáctého bez obdržené branky docílili o víkendu fotbalisté Bayernu Mnichov. Přesto byl Arjen Robben, autor první branky v zápase proti Freiburgu, naštvaný. Rozlítila jej taktika, se kterou soupeř do Allianz Areny přijel. Kromě toho ale Bayern trápí i rozrůstající se marodka.

Jen krátký pohled do statistik na úvod. Bayern vyhrál nad Freiburgem 2:0, poměr střel na branku byl 31:2 ve prospěch mnichovského celku a s dvaaosmdesáti procenty dominovali domácí i v držení míče. Styl hry, s jakým do zápasu nastoupil Freiburg, se Arjenu Robbenovi ani trochu nelíbil. "Nemělo to s fotbalem nic společného. Přijeli jen bránit," rozčiloval se. "Ale my jsme hráli směrem dopředu dobře, měli jsme ale ještě pár gólů přidat," nezdála se mu ani produktivita vlastního celku.

Nebylo to poprvé, co takto kritizoval hru soupeře. Už v září to od něj podobně schytali fotbalisté Kölnu. Trenér soupeře tehdy na obranu svých svěřenců prohlásil, že je lepší prohrát 0:2 než 0:5. V podobném duchu mluvil i kouč Freiburgu. "Že jsme prohráli jen 0:2, nám přidá trochu síly," věří Christian Streich.

Bayern však netrápí jen defenzivní pojetí hry ze strany soupeřů, ale i vlastní marodka. K již tak dlouhému seznamu marodů se s různými zdravotními problémy připojili Xabi Alonso, Robert Lewandowski, Mehdi Benatia či Jerome Boateng.

Kam dál?

Martin Slabý / sportnet.at

Nejnovější články