Zpět na » 1. Bundesliga » Diego chce lepší Wolfsburg, prodloužení smlouvy není na pořadu dne

1. Bundesliga - Diego chce lepší Wolfsburg, prodloužení smlouvy není na pořadu dne

Diego chce lepší Wolfsburg, prodloužení smlouvy není na pořadu dne © kicker.de - Diego před svým prvním gólem v dresu Wolfsburgu

1

Líbilo se

29.01. - Ve Wolfsburgu září, mužstvo táhne, ale spoluhráči se přidají jen občas. I proto Vlci ztrácejí na vysněnou Evropu sedm bodů a patří do šedého průměru bundesligy. Pokud se nezlepší, bude ještě hůře.

Zatímco na začátku soutěže Wolfsburg vozil body zvenku, doma se mu nedařilo. Když začal před vlastními fanoušky vyhrávat, prohrává mimo město.

Wolfsburg nehraje špatný fotbal, ale srážejí ho nevyrovnané výkony. "Je to strašně frustrující, když se snažíte, jak se dá, ale posun v tabulce nepřichází," vysvětluje klíčový záložník Diego. "Zase jsme po domácím vítězství mohli venku body potvrdit, ale ten druhý krok se nám prostě nedaří."

Jinak je Brazilec v klubu spokojený, hraje, sází se na něj a pryč jsou doby, kdy pod svérážným Felixem Magathem nehrál. Přesto se nemá k prodloužení smlouvy, která mu končí v létě příštího roku. "Teď se tady cítím velmi dobře, ale nový kontrakt pro mě není téma. Zatím ne," odmítl cokoli bližšího komentovat.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články