Zpět na » 1. Bundesliga » Na Robbena se bučelo, fanoušci se den poté omluvili

Na Robbena se bučelo, fanoušci se den poté omluvili

Na Robbena se bučelo, fanoušci se den poté omluvili © footie.co.za - Arjen Robben

1

Líbilo se

23.05. - Bayern Mnichov zakončil neúspěšnou sezónu domácím přátelským zápasem proti holandské reprezentaci. V jejím dresu později nastoupil i Arjen Robben a čekalo jej nemilé překvapení. Němečtí fanoušci na krajního záložníka bučeli. Incident byl dohrou za Robbenovu neproměněnou penaltu ve finále Ligy mistrů proti Chelsea.

Osmadvacetiletý Robben si musel poslechnout bučení z řad Allianz Areny při každém dotyku s míčem. Po zápase se do mnichovských fanoušků obul prezident Bayernu Karl-Heinz Rummenigge. "Tohle si nezasloužil. Byl po zápase velmi smutný z toho, co se stalo. Lidé na stadioně neměli žádné právo na něj pískat," uvedla německá legenda ihned po utkání rozhořčeně.

Den poté se však situace, jak se zdá, uklidnila a fanoušci bavorského velkoklubu uznali chybu. Poslali vedení dopis, ve kterém se za své chování omluvili.

"Dnes jsme dostali dopis, v němž se naši fanoušci omluvili za reakce proti Robbenovi. Jsme za to rádi a celou věc považujeme za minulost," dodal Rummenigge.

Holandský reprezentant a bývalý hráč Chelsea nebo Realu Madrid se přitom nedávno finalistovi Champions League upsal do roku 2015.

Michal Tichý / goal.com

Noviny
Nejnovější články