Zpět na » 1. Bundesliga » V Bayernu se hráči mezi sebou perou. Už zase

V Bayernu se hráči mezi sebou perou. Už zase

V Bayernu se hráči mezi sebou perou. Už zase © cbc.ca - Thomas Müller

2

Líbilo se

05.03. - Sobotní porážka v Leverkusenu nejenže výrazně zkomplikovala Bayernu cestu za titulem, ale zároveň oprášila starý problém - neshody na hřišti řešené strkanicemi. Těch kohoutů na jednom smetišti je asi vážně moc.

Heynckesova židle se otřásá, Bayern si zavřel dveře za titulem a podobně. Německá média se předhánějí v soutěži, kdo si více smlsne na v problémech se zmítajícím Rekordmeisterovi. Ve skutečnosti půjde Heynckes jen na kobereček k vedení, šance na titul taky úplně nezmizela. I když sedm bodů je deset kol před koncem poměrně velké manko.

Co je však skutečností nad jiné reálnou, že si hráči v Mnichově navzájem ostře nadávají a strkají se, to vše klidně přímo na hřišti uprostřed zápasu. Naposledy tuto sobotu v Leverkusenu, kdy se na něčem neshodl obránce Jerome Boateng s Thomasem Müllerem.

Oba si zblízka hodně hlasitě vysvětlovali své názory, Boateng do Müllera strčil a mohlo to dopadnout mnohem akčněji, kdyby nezasáhli okolo stojící spoluhráči. "Znáte to, emoce pracují," bagatelizoval problém trenér Heynckes.

"Není to nic špatného, v mužstvu musí být trochu té jiskry," zlehčoval situaci i Arjen Robben. Ten moc dobře ví, co to je poprat se spoluhráčem. Před rokem a měsícem nafackoval právě Müllerovi, protože ten mu vyčítal, že příliš sóloval. Na webu koluje i video, kterak Robben na tréninku řešil neshody s Philippem Lahmem. Strčil do něj tak, že vstávající kapitán upadl.

Ať je to, jak je to, Bayernu takováto řešení jistě nepomohou, přitom je potřeba bít na poplach. Talíř pro vítěze Bundesligy se vzdaluje, a že by bylo osmifinále Ligy mistrů nějak výborně rozehráno, o tom taky nemůže být ani řeči. Případná záchranná operace přitom musí odstartovat klíčového muže Bastiana Schweinsteigera, toho času léčícího zdravotní neduhy.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Nejnovější články