Zpět na » 1. Bundesliga » Jefferson Farfán prý přestoupil do Interu

1. Bundesliga - Jefferson Farfán prý přestoupil do Interu

Jefferson Farfán prý přestoupil do Interu © kicker.de - Jefferson Farfán (vlevo) v souboji se Simonem Rolfesem

6

Líbilo se

04.01. - Peruánská rozhlasová stanice Pachamama přišla s nečekaným tvrzením. Podle jejích ověřených zdrojů prý Jefferson Farfán přestoupil ze Schalke do Interu, což by byl jeden z nejzajímavějších přestupů letošní zimy. Farfán byl na odchodu, ale tak rychlý spád událostí je přinejmenším podivný.

Německá média mlčí, italská mlčí, jen v Peru už mají jasno. Fotbalový misionář této země Jefferson Farfán prý po Holandsku a Německu vyzkouší další evropskou baštu fotbalu - Itálii.

A to ne v mužstvu ledajakém, ale hned v dresu vítěze Ligy Mistrů za rok 2010 Interu Milán. O zájmu milánského klubu se mluví už týdny, zvlášť poté, co Schalke přestalo mít trpělivost s váhavostí Farfána podepsat novou smlouvu, která mu zajišťovala dvojnásobek současné gáže.

Později se ale situace trochu uklidnila, začala probíhat další jednání mezi německým klubem a peruásnkým křídelníkem, jenomže ke shodě ne a ne dojít.

Jsou-li zvěsti z Peru pravdivé, pak půjde o jeden z nejzajímavějších přestupů zimy. Schalke 04 si svého pravého záložníka, který letos spoustu zápasu vynechal kvůli zranění, cenilo na částku okolo 15 milionů eur.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Nejnovější články