Zpět na » 1. Bundesliga » Ribéry může z Bayernu odejít, pokud bude chtít

Ribéry může z Bayernu odejít, pokud bude chtít

Ribéry může z Bayernu odejít, pokud bude chtít © bundesliga.de - Franck Ribéry

0

Líbilo se

17.06. - Francouzský záložník Franck Ribéry, o kterého se zajímá řada předních evropských celků včetně Realu Madrid, může odejít z Bayernu Mnichov, pokud bude chtít. Bavorský klub totiž nechce podle středečních informací serveru transfermarkt.de držet Ribéryho proti jeho vůli.

Šestadvacetiletý Ribéry, který je v Bayernu už od roku 2007, se údajně sešel se zástupci Realu Madrid a jednal o možném přestupu. A v případném odchodu mu nechce bránit ani Bayern Mnichov, který Ribéryho získal před dvěma lety za 25 milionů eur, nyní by za něj mohl dostat 45 milionů eur (asi 1,2 miliardy korun).

Šéf dorozčí rady Bayernu Mnichov Franz Beckenbauer znovu připustil, že Ribéry by mohl bavorský klub opustit. "Na tohle téma jsme se bavili při naší poslední schůzi. V této věci jsme jednotní a pokud se Franck rozhodne odejít, budeme o tom uvažovat," přiznal Beckenbauer.

Na druhou stranu ale dodal, že nový kouč Bayernu Louis van Gaal s Ribérym počítá. "Chce ho mít ve svém kádru," upozornil Beckenbauer. Zájem o francouzského reprezentanta projevila také Barcelona a Manchester United.

Kam dál?

/ Mediafax

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články