Zpět na » Serie B » Gattuso bude trénovat Palermo

Gattuso bude trénovat Palermo

Gattuso bude trénovat Palermo © gazzetta.it - Gennaro Gattuso bude trenérem.

12

Líbilo se

03.06. - Bývalý záložník AC Milán Gennaro Gattuso se stane trenérem Palerma. Množící se spekulace konečně potvrdil prezident Palerma Zamparini, který je známý svými častými trenérskými změnami.

Gennaro Gattuso bude trénovat Palermo. To, o čem se již delší dobu jen spekulovalo, se stává realitou. Informaci dnes potvrdil prezident Palerma Zamparini. V celé věci zbývá doladit pouze několik detailů.

Nejdříve musíme vyřešit situaci kolem našeho současného trenéra Sannina, který u nás má platný kontrakt na další rok," prohlásil dnes Zamparini.

„Věřím ale, že se dohodneme rychle, ať už se funkce sám vzdá, nebo já najdu jiné řešení."

O náhradě je už rozhodnuto, ač to sám Zamparini v posledních dnech popíral.

Gattuso se mi pro tuto funkci moc zamlouvá. Gennaro ke mě zítra přijde a uvaří mi rybu. Má totiž obchod hned vedle mé kanceláře. Budeme spolu moci doladit detaily."

Na otázku, kdy propustí i Gattusa odpověděl Zamparini, který během svého desetiletého působení ve vedení Palerma stačil vyměnit trenéra 44x, pohotově: „Já jsem v tomto ohledu pouze amatér. Mým vzorem je prezident Sionu. Ten vyhodil za jeden rok dokonce 7 trenérů."

Nutno dodat, že Gattuso není na trenérském postu nováčkem. V závěru letošní sezóny totiž vedl jako hrající trenér právě švýcarský Sion.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz / gazzetta.it

Témata článku
Anketa

Vydrží Gattuso na lavičce Palerma celou sezónu?

Ano (32)

Ano 54,2%

Ne (27)

Ne 45,8%
Celkový počet hlasů: 59
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články