Zpět na » Serie A » Maldini zvažuje pokračování kariéry

Serie A - Maldini zvažuje pokračování kariéry

Maldini zvažuje pokračování kariéry © -

0

Líbilo se

14.05. - Milánský veterán Paolo Maldini zvažuje, že by si svou fotbalovou kariéru prodloužil o další rok. "Začínám se přiklánět k tomu, že budu pokračovat."

39letý hráč minulý rok v prosinci po triumfu v Mistrovství světa klubů oznámil, že na konci sezóny pověsí kopačky na hřebík. Ovšem nyní se zdá, že Maldini svůj názor přehodnotil a odbude si svou 25. sezónu.

"Začínám se přiklánět k tomu, že budu další rok pokračovat, a do týdne se spolu s vedením týmu dohodnu," řekl Maldini.

"Není to nic oficiálního, protože jsem stále pod smlouvou, ale mám dohodu s viceprezidentem Adrianem Gallianim,"
prozradil Maldini. "Přemýšlím o tom, že budu pokračovat, protože moje fyzická kondice se zlepšila a klub se mě zeptal, jestli bych nechtěl ještě jednu sezónu hrát."

AC Milán je v těžké situaci, potřebuje v tabulce přeskočit Fiorentinu, na kterou nyní ztrácí dva body, aby si zajistil Ligu mistrů. "Pokud se do Ligy mistrů neprobojujeme, bude to velké zklamání," připustil Maldini.

"Dokonce i týmy, které mají menší motivaci pro hru, nezahazují zápasy, dokud sezóna neskončí. Doufáme, že AC Turín udělá to samé. Ovšem budoucnost nemáme ve svých rukou."

AC Milán potřebuje, aby AC Turín, který si minulý týden zajistil záchranu v Serii A, potrápil Fiorentinu, zatímco oni sami musejí porazit sedmé Udinese na San Siru.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články