Zpět na » Serie A » Do 28. kola Série A zasáhlo 5 našich zástupců

Do 28. kola Série A zasáhlo 5 našich zástupců

Do 28. kola Série A zasáhlo 5 našich zástupců © -

0

Líbilo se

19.03. - Česko-slovenská stopa: V uplynulém kole Série A se nikdo z českých či slovenských zástupců nezapsal gólově, ale ani jinak výrazně do zápasů svých týmů. 3 z nich se mohli radovat z plného bodového zisku.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Tomáš odehrál skoro celý zápas proti Laziu, příliš se mu ale nevyvedl. V prvním poločase sváděl hodně osobních soubojů, ve druhém již nebyl tak vidět. Ze hřiště odcházel v 84. minutě za Flora Florese a byl hodnocen podprůměrnou známkou 5, horší byl dle hodnocení již jen Quagliarella.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Při výhře nad Janovem byl český reprezentant v obranné fázi hodně jistý, vytýkány mu byly jen občasné chyby v kombinaci. Hodnocen byl průměrnou známkou 6.

Zdeněk Grygera (Juventus Turín): Zdeněk Grygera nastoupil po svém minulém životním zápase za Juve v základní sestavě a odehrál celých 90 minut, branku si však nezopakoval. Ale určitě byl stejně rád, když se pár minut před koncem zápasu trefil jeho střídající spoluhráč Iaquinta. Na pravé straně si počínal jistě a byla mu udělena známka 6.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín):
V zápase, kde se objevila pohromadě trojice zástupců našich zemí, byl nejhorším Pavel Nedvěd. Opět hodně bojoval ve středu pole, v tomto zápase ale bez větších účinků. Byla mu udělena známka 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): A pravděpodobně nejlepším z této trojice byl v tomto utkání slovenský reprezentant Marek Hamšík, zároveň však byl jistě nejsmutnější, poněvadž odešel jako jediný bez bodu. První hodinu hry předváděl dobrý výkon, společně s gólmanem Gianellem byl hodnocen jako vůbec nejlepší hráč Neapole. Proto se někteří pozastavovali nad jeho brzkým střídáním za Mariana Bogliacina, které proběhlo již v 63. minutě. Hodnocen byl za 6,5.

Kam dál?

Zdenek Klinga / datasport.it

Noviny
Nejnovější články