Zpět na » Serie A » Jarolím: S Regginou se hrálo o šest bodů

Serie A - Jarolím: S Regginou se hrálo o šest bodů

Jarolím: S Regginou se hrálo o šest bodů © slavia.cz - Lukáš Jarolím

0

Líbilo se

30.10. - V posledním kole Serie A zasáhl do hry v základní sestavě Sieny znovu český legionář Lukáš Jarolím, jeho tým však druhého vítězství v sezoně nedosáhl ani proti Reggině, se kterou pouze remizoval.

Opět jste neuspěli a v domácím zápase nedali branku. Proč? Ani tři útočníci na hřišti nepomohli?
V prvním poločase jsme soupeře dostali pod velký tlak a vypracovali jsme si i 3-4 velké šance, ale bohužel se nám gól nepodařilo vstřelit.

Siena je brána jako jeden z kandidátů na sestup. Připouštíte si to?
My jsme na to připraveni od začátku sezóny, že budeme hrát spíše o spodní příčky.

V zápase proti Reggině, která je taktéž v sestupovém pásmu, jste asi měli vyhrát. Měli jste v kabině před zápasem nějaký proslov, ať již ze strany trenéra či ze strany klubového vedení?

K žádnému předzápasovému proslovu nedošlo, každý z nás ví, že se soupeřem jako je Reggina se hraje prakticky o 6 bodů.

Remízou 0:0 s Regginou se oba týmy propadly na dvě ze tří sestupových příček. Sienu čeká v domácím zápase Catanie, jedno z překvapení dosavadního ročníku Serie A. Jak se na utkání připravujete? Čeká Sienu nějaké předzápasové soustředění?
Žádný mimořádný program nás nečeká, pojedeme na předzápasové soustředění jako před každým domácím zápasem, Catanie má momentálně formu, ale doufám že se nám doma podaří vyhrát a v tabulce se posuneme výš.

Vraťmě se k uplynulému zápasu. Jak Vám vyhovovala role krajního hráče ve třičlenné záloze, když jste v předchozích zápasech nastupoval v útoku?

Já jsem ve většině zápasů nastoupil na této pozici, takže to pro mě nebylo nic nového a v rozestavění v jakém hrajeme mi tato pozice vyhovuje nejvíc.

Martin Kovařík / Lukáš Vojtěch, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články