Zpět na » Serie A » AC Milán cílí na Watkinse

AC Milán cílí na Watkinse

AC Milán cílí na Watkinse © IconSport - Ollie Watkins

0

Líbilo se

03.05. - AC Milán stále hledá náhradu za Oliviera Girouda, jenž má Rossoneri v létě opustit a zamířit do americké MLS. Nově se na jejich radaru nachází také Ollie Watkins, který září v barvách Aston Villy v anglické Premier League.

V souvislosti s přestupem do AC se v posledních dnech skloňovalo jméno nizozemského útočníka FC Bologna Joshuy Zirkzeeho. Dokonce se objevila informace, že má být talentovaný Nizozemec letní prioritou Rossoneri na pozici číslo devět.

Teď se ale zdá, že Zirzkee nemusí být jediným kandidátem. Vedení se líbí letošní výkony Ollieho Watkins, který v dresu Aston Villy nasázel v aktuálním ročníku sedmadvacet branek, ke kterým přidal dvanáct asistencí.

Vydá se Watkins na první zahraniční štaci?

Osmadvacetiletý Angličan by se tak vůbec poprvé mohl vydat na zahraniční štaci. Ten do Premier League vlétl jako velká voda v sezoně 2020/2021, kdy si ho Aston Villa vyhlédla z tehdy druholigového Brentfordu. Watkins při své premiéře mezi elitou nastřílel 14 branek, další dvě pak přidal v poháru.

Ve svém věku tak má nejvyšší čas na dost možná poslední velký přestup. AC se navíc jeví jako ambiciózní tým a i příští rok ho čeká prestižní Liga mistrů. Tu však dost možná bude hrát i Aston Villa, která by tím pádem nemusela být ochotna svoji velkou hvězdu pustit.

V hledáčku AC tak zatím figurují zajímavá jména, s nahrazením Girouda by tedy nemusel být až takový problém. Podaří se milánskému týmu přes léto vhodně posílit kádr a dotáhnout se na městského rivala Inter, jenž letos neměl v Serii A konkurenci?

Přečtěte si také: Real Madrid mi řekl, že jsem Modričův dědic, říka Arda Güler

Jiří Zubík / fotbalportal.cz

Nejnovější články