Zpět na » Serie A » De Rossi bude na lavičce AS Řím pokračovat

De Rossi bude na lavičce AS Řím pokračovat

De Rossi bude na lavičce AS Řím pokračovat © IconSport - Daniele De Rossi

0

Líbilo se

18.04. - Spojení AS Řím a Daniele De Rossi bude pokračovat i nadále! Legendární záložník Vlků převzal v průběhu sezony tým po trenérské ikoně José Mourinhovi, když podepsal smlouvu do konce ročníku 2023/2024. Římanům jeho příchod herně i výsledkově pomohl, a tak vedení neváhalo aktivovat opci na prodloužení De Rossiho služeb o další rok.

Zpráva oblétla svět dnes ráno, v den odvety Evropské ligy. V ní budou dnes večer hájit De Rossiho svěřenci hubený náskok z Milána, kde před týdnem porazili místní AC 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil italský stoper Mancini.

Italský lodivod přišel na lavičku do dobře známého prostředí. V klubu působil dlouhých osmnáct let jako hráč, a jeho výborná znalost prostředí se zřejmě projevila i na výsledcích AS. Z jedenácti ligových duelů totiž vyhrál hned osm, což znamenalo i značný posun tabulkou. V lednu ještě Vlkům patřila až 9. příčka, aktuálně se však nachází na 5. pozici, která by Římanům měla zajistit pro příští sezonu účast v Lize mistrů. Itálie totiž díky klubovému koeficientu velmi pravděpodobně získá v nadcházejícím ročníku hned pět slotů v milionářské soutěži.


Přečtěte si také: Felipe Anderson končí v Laziu, překvapivě ale po sezóně zamíří do Palmeiras

Jiří Zubík / football-italia.net

Nejnovější články