Zpět na » Serie A » Juventus už je bez šance na titul, myslí si Adrien Rabiot

Juventus už je bez šance na titul, myslí si Adrien Rabiot

Juventus už je bez šance na titul, myslí si Adrien Rabiot © iconsport.photo - Francouzský záložník, Adrien Rabiot, během utkání italské Serie A

0

Líbilo se

18.02. - Francouzský záložník Juventusu, Adrien Rabiot, který v sobotním pětadvacátém kole gólem zajistil alespoň remízu Staré Dámy ve Veroně, připustil, že v aktuální formě a s devítibodovou ztrátou na první příčku tabulky je již Juventus mimo hru o titul. Turínský klub v posledních čtyřech zápasech nedokázal ani jednou vyhrát a má velké problémy zejména v útočné fázi, což se také promítá do boje o Ligu mistrů, jež si Juventus začíná komplikovat.

Po remíze ve Veroně, která natáhla negativní sérii bez výhry na již čtyři utkání, se Juventus v neděli probudil do kruté reality. Turínská Stará dáma titul v italské Serii A nezíská ani letos a místo souboje s Interem se bude muset ještě hodně snažit, aby obhájil alespoň druhou příčku v tabulce, kterou po nedělní dohrávce ligy jistě ztratí.

Eso Juventusu, záložník Adrien Rabiot, po dalším špatném výkonu týmu, jenž měl ještě před měsícem oprávněné ambice na zisk scudetta, potvrdil, že musí být všichni realističtí. „Inter je na své cestě za titulem a my musíme bojovat o udržení druhého místa. Dostali jsme se na třiapadesát bodů a jen potřebujeme znovu objevit sami sebe. Dnes jsme byli příliš pomalí.“

Juventus zabředl do nejhorší formy sezóny, když v posledních čtyřech zápasech nedokázal zvítězit ani jednou a dvakrát uhrál alespoň remízu. Porážka s Interem Milán na začátku února znamenala začátek této neutěšené série a vyvolala potřebu velkých změn, pokud chce klub zachránit sezónu.

AC Milán, který je v současné době na třetím místě se ztrátou dvou bodů na Juventus, představuje značnou hrozbu, zejména s ohledem na to, že má zápas k dobru. Nedělí vítězství rossoneri nad Monzou by pro Milán znamenalo posun v tabulce a pro bianconeri pád na třetí příčku.

Nejlépe placený kouč italské Serie A, Massimiliano Allegri, začíná pociťovat zvýšený tlak s týmem, který v posledních týmech nedokázal naplnit očekávání a následující víkend ve Frosinone bude pod bedlivým dozorem vedení klubu. Žádné další zaváhání si dovolit nemůže.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články