Zpět na » Serie A » Juventus chce podepsat Felipe Andersona již v příštím týdnu

Juventus chce podepsat Felipe Andersona již v příštím týdnu

Juventus chce podepsat Felipe Andersona již v příštím týdnu © talksport.com - Felipe Anderson

0

Líbilo se

26.01. - Brazilský fotbalový záložník, Felipe Anderson, se v létě, poté co mu vyprší smlouva v Laziu Řím, stane volným hráčem a kluby se budou o jeho angažování přetahovat. Toho by se rád vyvaroval Juventus Turín, který se o hráče Lazia zajímá dlouhodobě. Podle posledních informací již hráči, který od ledna může volně jednat se zájemci o jeho služby, bianconeri nabídli smlouvu do roku 2028 s platem 4 miliony eur ročně.

Další a další průzkumy a hledání alternativy do zálohy, stále ale jen jedno a to stejné jméno: Felipe Anderson. Brazilský záložník má ideální profil, italskou Serii A zná jako své body a mohl by rychle zapadnout do prostředí v Turíně.

Juventus se po několika promluvách s Neapolí vzdal naděje na zisk Zielinského, kterému podle posledního vývoje na trhu nabídne možnost podpisu smlouvy Inter Milán. Celá pozornost bianconeri se proto stočila na Felipe Andersona, brazilského ofenzivního záložníka. Bitva s vedením Lazia je na hraně milionu eur. Prezident klubu hráči nabídl prodloužení smlouvy s platem ve výši 3,5 milionu eur, kterou Juventus přebil nabídkou o půl milionu eur ročně vyšší.

A tak je Felipe Anderson ochoten nečekat déle a podepsat s bianconeri smlouvu ihned po skončení zimního přestupového období, tedy 1. února 2024. Hráč Lazia by do týmu Staré Dámy přinesl zajímavou alternativu do útočných řad. Může nastupovat na pozici krajního i středového útočníka a platný je také v záložní řadě a velmi se zlepšil ve způsobu, jakým se dokáže vrátit zpět pro míč, aniž by však ztratil kvalitu v útoku.

Andrea Suttnerová / fotbalportal.cz

Nejnovější články