Zpět na » Serie A » AC Milán se snažil o podpis Lionela Messiho

AC Milán se snažil o podpis Lionela Messiho

AC Milán se snažil o podpis Lionela Messiho © iconsport.photo - Lionel Messi

0

Líbilo se

23.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Paolo Maldini už na nejvyšších pozicích v AC Milán není, takže si zřejmě může pustit pusu na špacír a mluvit i o věcech zevnitř klubu. Třeba jako o tom, o jaké hráče měli Rossoneri zájem. Mezi nimi byl i Lionel Messi, se kterým nějkou dobu tento slavný milánský klub jednal. Nakonec ale klub zjistil, že jeho platové požadavky jsou úplně mimo možnosti.

Paolo Maldini je obrovskou ikonou AC Milán. Bývalý levý obránce či stoper se zapsal do historie jako jeden z nejlepších hráčů historie. Celá jeho kariéra byla spojena právě s AC Milán. Tam pracoval i po konci kariéry jakožto ředitel a pomohl slavnému klubu opět získat vavříny po letech strádání, přičemž v krizi byly oba milánské celky. V této pozici už ale skončil a je zajímavé si přečíst jeho rozhovory, ve kterých mluví o plánech a projektech klubu, v jehož čele stál, alespoň co se týče sportovního odvětví.

Nyní promluvil i o tom, že se v létě klub snažil o zisk Lionela Messiho. Ten se po konci v PSG stal volným hráčem a řešila se jeho budocunsot, přičemž zájem měla hlavně Barcelona a saudskoarabský Al-Hilal. Vzhledem k okolnostem ale byl jedinou možností přesun do MLS, kde podepsal s Interem Miami. Argentinský útočník by úplně změnil celý obraz klubu, ať už po sportovní stránce, nebo po stránce marketingu. Vzhledem k tomu, jaký pobírá plat v Miami, asi nám dojde, že pro Rossoneri byly jeho podmínky nepřijtalené.

Pokoušeli jsme se o podpis Lionela Messiho. Já jsem ho chtěl, volal jsem po tom, ale po 10 dnech nám došlo, že to pro nás prostě bylo nemožné. Je to famózní hráč, ale bylo to mimo naše možnosti," řekl Paolo Maldini.

O Messiho mělo zájem AC Milán

David Suchý / dailymail.co.uk

Nejnovější články