Zpět na » Serie A » AC Milán si přeje návrat Zlatana Ibrahimoviče. Švédskou ikonu klub přemlouvá už měsíce

AC Milán si přeje návrat Zlatana Ibrahimoviče. Švédskou ikonu klub přemlouvá už měsíce

AC Milán si přeje návrat Zlatana Ibrahimoviče. Švédskou ikonu klub přemlouvá už měsíce © iconsport.photo - Zlatan Ibrahimovič

1

Líbilo se

08.11. - Zlatan Ibrahimovič ukončil kariéru po minulé sezóně. Rossoneri se museli vypořádat s jeho absencí po operaci kolene, díky které v loňském ročníku naskočil pouze do 4 duelů. Jak ale sám říká, i v 42 letech by byl schopný překonávat většinu mladších borců. Proto s ním údajně AC Milán jedná o jeho návratu. Nasvědčuje tomu i jeho příspěvek na platformě X.

Zlatan Ibrahimovič je naprosto bezpochyby jednou z největších osobností, jakou kdy fotbal viděl. Sám sebe označuje za nejkomplexnějšího hráče všech dob, a nebudeme si nic nalhávat, co se ofenzivy týče, nebude daleko od pravdy. Buď ho milujete, nebo nenávidíte. Do AC Milán se vrátil na prahu čtyřicítky a stejně dával góly. Pomohl k zisku Scudetta, na oslavu titulu přišel s doutníkem a šampaňským. Ve svém stylu. Po operaci kolene ale mohl bhem minulého ročníku odehrát jen 4 utkání, po kterých v 42 letech definitivně ukončil kariéru.

V podcastu u Pierse Morgana mluvil o tom, že kvality na fotbal na nejvyšší úrovni ještě má, a že když vidí současné útočníky, překonal by je i bez jedné nohy. Jeho zdraví mu ale nedovolí pokračovat dále, ačkoliv mu to samozřejmě chybí. Jeho kariéra byla ohromně dlouhá a úspěšná. Právě s AC Milán si i přes své dřívější působení v Interu vybudoval perfektní vztah. Nyní ředitel klubu Giorgio Furlani promluvil o tom, že se Zlatanem klub rokuje o jeho možném návratu do týmu. Podivný je i Zlatanův přispěvek na X s popiskem „Tic, tac, tic, tac".

Zlatan je šampion, jenž je oddaný všem Milanistům. Mluvíme s ním už několik měsíců, a tak uvidíme, jak to dopadne, co se stane. Nechci teď řešit nějaké role, ale Zlatan je prostě šampion, je to dobrá osobnost, stará se o klub. Uvidíme, jak to dopadne," řekl klubový ředitel Furlani.

Zlatan Ibrahimovič

David Suchý / sky.it

Nejnovější články