Zpět na » Serie A » Fiorentina s Manchesterem United vyjednává roční hostování Sofiana Ambarata

Serie A - Fiorentina s Manchesterem United vyjednává roční hostování Sofiana Ambarata

Fiorentina s Manchesterem United vyjednává roční hostování Sofiana Ambarata © iconsport.photo - Kotel italské Fiorentiny v utkání Konferenční ligy

0

Líbilo se

01.09. - Fiorentina pracuje na přestupovém trhu v posledních hodinách na odchodu Sofiana Ambarata. Hráč je na ochodu z toskánského klubu již nějakou dobu a vedení fialek pouze čeká na vhodnou nabídku. Na poslední chvíli se o ní pokouší tým, který byl v honbě za marockým reprezentantem nejaktivnější, Manchester United. Možným kompromisem v jednání by mohlo být hostování sedmadvacetiletého hráče s povinnou opcí na odkoupení po sezóně.

Podle italského portálu calciomercato učinil Manchester United oficiální nabídku Fiorentině, která se pohybuje na 30 milionech eur za přestup marockého reprezentanta. Návrh, který Rudí ďáblové předložili, by se mohl setkat s úspěchem, protože není žádným tajemstvím, že má hráč s United předběžnou dohodu a vyjádřil své přání Florencii opustit.

Fiorentina by naopak mohla být ráda, že se jí podaří umístit hráče, který je již hlavou úplně jinde a do plánů trenéra Vincenza Itala nezapadá. Samotné vedení klubu po utkání Konferenční ligy proti Rapidu Vídeň zopakoval, že chce pro Ambarata najít vhodné angažmá a nabídka United na sebe nenechala dlouho čekat.

Toskánský klub trvá na tom, že Sofian Ambarat může odejít na hostování, ale pouze za podmínky, že Manchester United ve smlouvě odsouhlasí závazek k odkupu hráče za částku okolo 25 milionů eur. Teprve se uvidí, zda bude anglický klub ochoten dohodu zafinancovat, trenér Ten Hag ovšem považuje podpis marockého reprezentanta za nutnost.

Andrea Suttnerová / mirror.co.uk, calciomercato.com

Nejnovější články