Zpět na » Serie A » Tuchel blokuje přestup Pavarda do Interu Milán

Tuchel blokuje přestup Pavarda do Interu Milán

Tuchel blokuje přestup Pavarda do Interu Milán © iconsport.photo - Spojení Interu a Pavarda se zdá být nemožné, dojde nakonec na to?

0

Líbilo se

25.08. - V pondělí došlo k dohodě mezi oběma kluby o přestupu francouzského obránce Benjamina Pavarda. Zelenou stěhování do Milána dal i samotný hráč, který se s budoucím zaměstnavatelem dohodl na smlouvě, celé jednání ale nyní stojí na zamítavém postoji trenéra Tuchela, který po vedení klubu požaduje garanci příchodu nového obránce. Inter Milán dal Bayernu lhůtu do 29. srpna po jejímž konci jednání uzavře a o hráče nebude mít zájem.

S blížícím se koncem přestupového trhu existuje lhůta, za kterou není možné jít. A Inter Milán to jasně dal najevo Benjaminu Pavardovi, ale zejména jeho zaměstnavateli, Bayernu Mnichov. Nerazzurri udělali v jednání vše potřebné a bavorskému klubu vyšli v požadavcích vstříc, když zvýšili nabídku na 32 milionů eur. Bundesligový mistr s přestupní částkou souhlasil a francouzský obránce s odchodem do Interu Milán také souhlasí.

Benjamin Pavard se snažil prosadit svou a to tak, že se dokonce nedostavil na úterní trénink týmu, vše bylo ale marné. Trenér Tuchel jeho agentovi, Pini Zahavimu, vzkázal, aby se pokusil svého svěřence uklidnit. Německý trenér by nejraději hráče obrátil na svou stranu a přesvědčil k tomu, aby v bavorském klubu odehrál ještě jednu sezónu.

Vypadá to však, že je francouzský obránce pevně rozhodnut a jen tak něco ho nepřesvědčí. V pondělí se k jeho radosti kluby dohodly, ale definitivní přestup zmrazil svým vetem Thomas Tuchel. Inter Milán proto do Mnichova poslal vzkaz s ultimátem. Pokud se Bayernu nepodaří situaci odblokovat a nerazzurri neobdrží do úterního rána definitivní ano, opustí myšlenku posílení obrany a pokusí se na poslední chvíli do svých řad získat Peera Schuurse z FC Torino.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Nejnovější články