Zpět na » Serie A » Útočník Neapole Victor Osimhen byl před přestupem tři dny zamčen na hotelu aby nepřestoupil do Liverpoolu

Serie A - Útočník Neapole Victor Osimhen byl před přestupem tři dny zamčen na hotelu aby nepřestoupil do Liverpoolu

Útočník Neapole Victor Osimhen byl před přestupem tři dny zamčen na hotelu aby nepřestoupil do Liverpoolu © iconsport.photo -

0

Líbilo se

16.05. - BULVÁRNÍK Neapol se v létě bude snažit udržet Victora Osimbena, který se kvůli podpisu smlouvy s útočníkem vydal na mimořádnou cestu. Čtyřiadvacetiletý Osimhen je po senzační sezóně v Neapoli v hledáčku několika předních evropských klubů.

Nigerijský reprezentant vstřelil 23 gólů v pouhých 29 vystoupeních v Serii A a pomohl Neapoli k prvnímu mistrovskému titulu po 33 letech. O Osimhena se v létě zajímají Bayern Mnichov, Paris Saint-Germain a Chelsea, přičemž s útočníkem je silně spojován také Manchester United.

United hledají nového útočníka poté, co klub v listopadu opustil Cristiano Ronaldo. Místo toho, aby v lednu podepsali trvalou náhradu, rozhodli se United přivést na hostování Wouta Weghorsta - tento krok se nevyplatil, protože nizozemský útočník od svého příchodu z Burnley vstřelil pouze dva góly.

Není to poprvé, co byl anglický klub spojován s přestupem Osimbena. Liverpool se údajně zajímal o podpis Nigerijce v roce 2020, než se připojil k Neapoli v klubovém rekordu 70 milionů eur (61 milionů liber) z Lille.

Ředitel Neapole Cristiano Giuntoli údajně zamkl Osimhena na hotelu, aby ho přesvědčil vybrat si právě Neapol míst a odmítl přesun na Anfield.

Giandomenico Costi, který s Giuntolim v Neapoli spolupracoval, Osimhenův přesun do Neapole prozradil.
Pro italský list Tuttosport řekl : "Všichni jsme byli přesvědčeni o tom, že je to pro nás důležité. Podpis Osimhena je Giuntoliho největším mistrovským dílem. Osimhen byl tři dny zavřený v hotelu. Giuntoli věděl, že o něj má zájem Liverpool a že se Jurgen Klopp rozhodl pro jeho přestup, ale Cristiano s Osimhenem tři dny mluvil v hotelu, dokud ho nepřesvědčil, aby přijal Neapol."

Neapol to může mít v létě s udržením Osimhena těžší, ale očekává se, že bude bojovat. TalkSPORT tvrdí, že Italové budou za útočníka požadovat 150 milionů liber

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články