Zpět na » Serie A » Inter sleduje Nacha, Juventus skautuje hvězdičku Bocy Juniors

Serie A - Inter sleduje Nacha, Juventus skautuje hvězdičku Bocy Juniors

Inter sleduje Nacha, Juventus skautuje hvězdičku Bocy Juniors © iconsport.photo - Nacho FErnandez, obránce Realu Madrid

0

Líbilo se

11.03. - O budoucnost obránce Realu Madrid, Nacha Fernandeze, se v posledních týdnech začal zajímat Inter Milán, který vidí v hráči mládežnické akademie velkou budoucnost. Také další italský tým, Juventus, plánuje, jak co nejlépe vyztužit obranné řady a shlédl se v hvězdičce Bocy Junors, Valentinovi Barcovi.

Podle španělského tisku je budoucnost španělského obránce Nacha Fernandeze v Realu Madrid více než nejistá. Smlouva hráči končí v červnu 2023 a prozatím se zdá, že mladý fotbalista netouží pokračovat v klubu, pokud mu Bílý balet nevyjde vstříc. Aby Nacho uvažoval o podepsání nového kontraktu, musel by mít záruku, že nebude posledním kolem u vozu. První nabídku nové smlouvy proto odmítl a s ohledem na to, že mu Real nabízel kontrakt jen jednoroční, je zřejmé, že s hráčem příliš nepočítal.

Nacha Fernandeze proto začal pozorně sledovat Inter Milán, který se potýká s dírou v obraně po Milanu Škriniarovi, kterou do léta musí zacelit. Nacho je jednou z možností, které se milánskému klubu nabízí a sázka na mladého hráče by mohla být ideálním řešením.

Obranné řady do příští sezón potřebuje posílit také Juventus, který své skauty pravidelné posílá na zápasy Bocy Juniors, aby sledovali mladou hvězdičku, Valentina Barca. Turínský kllub by byl ochoten zaplatit až 10 milionů eur, což je hodnota výstupní klauzule, ale záleží jak se vyvine situace ohledně jednání klubu o obnovení smlouvy s hráčem.

Osmnáctiletý argentinský odehrál na začátku sezóny tři utkání a prokázal mnoho předpokladů k tomu, aby v nejbližší době přestoupil do některého z evropských klubů, ale Boca Juniors dělá vše proto, aby se pokusila prodloužit jeho smlouvu a zvýšit tak přestupní částku.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články