Zpět na » Serie A » Maurizio Sarri kouřící cigaretu na tréninku pobouřil některé fanoušky

Serie A - Maurizio Sarri kouřící cigaretu na tréninku pobouřil některé fanoušky

Maurizio Sarri kouřící cigaretu na tréninku pobouřil některé fanoušky © twitter.com -

0

Líbilo se

09.03. - Manažer Maurizio Sarri byl spatřen, jak kouří cigaretu, zatímco se jeho hráči připravují na zápas Evropské ligy proti AZ Alkmaar. Čtyřiašedesátiletý Ital, který prý průměrně vykouří asi čtyři krabičky cigaret denně, si často dopřává cigaretu i uprostřed zápasu.

Bývalý klub Neapol vybudoval Sarrimu vlastní kuřácký prostor uvnitř svého stadionu, zatímco soupeř RB Lipsko v Evropské lize vybudoval pro jeho příchod vyhrazený prostor v šatně hostů. Sarri je známý svou láskou ke kouření a momenty kde sedí na střídačce během zápasu a kouří cigaretu jsou ikonické.

Vezměme si například trénink z tohoto týdne před zápasem Lazia v Evropské lize proti AZ Alkmaar.Zkušeného trenéra, který v roce 2021 nahradil Simoneho Inzaghiho ve funkci šéfa Lazia, bylo možné vidět, jak potahuje z cigarety, zatímco stojí vedle svých hráčů.

Jeden z fanoušků uvedl: "Víte, jak to vypadá s kouřením? Absolutně hodné. Ten smrad při tréninku je nechutný," zatímco druhý napsal: "Tohle není profesionální." Třetí řekl: "On nehraje, že ne? V čem je tedy problém? Já žádný nevidím."

Lazio prohrálo první zápas konference Evropské ligy, přestože se brzy ujalo vedení zásluhou Pedra. Útočník AZ Alkmaar Vangelis Pavlidis těsně před poločasem vyrovnal za hosty, kteří díky Miloši Kerkezovi zaslouženě zvítězili 2:1.

Sarri prohlásil, že jeho hráči měli během utkání ECL špatný přístup.

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články