Zpět na » Serie A » Neapol nabízí Dybalovi pětiletou smlouvu

Serie A - Neapol nabízí Dybalovi pětiletou smlouvu

Neapol nabízí Dybalovi pětiletou smlouvu © urgente24.com - Neapol nabízí Dybalovi smlouvu

0

Líbilo se

14.07. - Po odchodu Koulibalyho do Chelsea má Neapol k dispozici značný příjem a ten jí dovoluje manévrovat odlišným způsobem na trhu. Kampánský klub se proto vrhnul na lov a snaží se získat argentinského útočníka Paula Dybalu.

Argentinský reprezetanční útočník by byl v klubu vítán všema deseti jak trenérem Spalettim, tak fanoušky. Prezident Neapole, De Laurentis, se proto rozhodnul nečekat na to, až Inter uvolní místo v útoku a nabídl Dybalovi pětiletou smlouvu.

Argentinské tango v Neapoli? Že by další zvučné jméno jihoamerického fotbalu kráčelo po trávníku Stadionu Diega Maradony? Nebo to bude pouhý letní sen fanoušků azzurri? Možná. Ale jisté je, že klub z jižní Itálie se chopil své příležitosti a vytáhl do boje o Dybalu. Dočkáme se toho, že se bývalý útočník Juventusu přestěhuje do Neapole? Do klubu, který podle slov svého prezidenta nechce mít žádné obchodní vztahy s Turínem?

V případě Paola Dybaly vlastně ani nemusí, argentinský útočník je po vypršení smlouvy volným hráčem a zatím o jeho služby nikdo neprojevil zájem. Náznak ze strany Interu či AS Řím již byl, ale až Neapol předložila konkrétní nabídku. Pětiletý kontrakt s platem ve výši 5 milionů eur s možností dalšího bonusu až do výše milionu eur. Na Neapol jistě velmi solidní nabídka, ovšem ve výsledku se pro Dybalu jedná o nejnižší nabídku, jakou v posledních měsících dostal.

Nicméně poté, co odmítl smlouvu v Juventusu a Interu, a v polovině července je stále bez angažmá, by již měl Paulo Dybala přestat přebírat a zvolit si svou cestu. V Neapoli nemá možnost pouze ukázat se v milionářšké Lize mistrů, především by se v týmu stal velmi rychle jeho hlavní hvězdou. Kvalitu na to jistě má, záleží tedy jen na argentinském útočníkovi, jako ucestou se vydá. Zda podepíše smlouvu v Neapoli, bude čekat na nabídku ze strany AS Řím či na novou nabídku z Milána.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

být dybalou, idu do newcastlu

ovmartin23

Dybala nemá na PL...

MUFC_RedArmy
Nejnovější články