Zpět na » Serie A » Nezůstanou nakonec Dybalovi jen oči pro pláč?

Serie A - Nezůstanou nakonec Dybalovi jen oči pro pláč?

Nezůstanou nakonec Dybalovi jen oči pro pláč? © goal.com - V jakém týmu bude v příští sezóně Dybala působit?

0

Líbilo se

21.06. - Inter Milán má na přestupovém trhu rozjednáno hned několik obchodů a bylo jen otázkou času, kdy se začnou konkretizovat. Příchod Romela Lukaku by ale mohl dostat Dybalu do značně nevýhodné pozice a dřívější neuzavření smlouvy by argentinského útočníka mohlo přijít velmi draho.

Paulo Dybyla riskuje, že zůstane na přestupovém trhu s prázdnýma rukama a bude muset prostřednictvím svého agenta oprášit všechny předchozí kontakty. Podruhé během několika měsíců se totiž argentinský reprezentant dostal do naprosto identické situace. Inter Milán v úterý uzavřel s Chelsea dohodu o hostování Lukaka, kterou už zbývá jen oficiálně představit fanouškům obou klubů.

To pochopitelně není úplně radostná zpráva pro Paula Dybalu. Fanoušci i tisk jsou sice nadšeni z představy, že soupeře Interu v příštím roce bude trápit trio Lautaro - Lukaku - Dybala, ale Marotta musí v první řadě striktně dodržovat pokyny čínského vlastníka klubu, který nařídil velmi přísné úspory výdajů. A podle nejnovější politiky milánského klubu není možné v týmu mít Lukaka a Dybalu dohromady za aktuálně daných cen.

S ohledem na fakt, že příchod Lukaka už je téměř dořešen, škrtem musí logicky projít nabídka smlouvy pro Paula Dybalu. Argentinský hráč měl před týdnem v ruce smlouvu s nabízeným platem ve výši 7 milionů eur ale nepodespal ji, naopak prostřednictvím svého agenta začal diktovat nové podmínky ohledně bonusů. Dejavu? Před půl rokem na vlas stejná situace v Turíně. Paulo Dybala dostává od Juventusu nabídku na prodoužení smlouvy, bere si několik dní na rozmyšlenou a následně požaduje vyšší plat. Nové kolo jednání, nové podmínky a stálé odklady podpisu až do chvíle, kdy Juventus podepsal Dušana Vlahoviče a situace se otočila. Nyní byl na konci Juventus.

Vraťme se zpět do součanosti. Ještě před týdnem na koni pevně cválal argentinskou pampou Paulo Dybala, nyní je zpět na zemi a musí čekat, s čím se vytasí Inter na další plánované schůzce. Rizikem pro bývalého útočníka Juventusu je fakt, že by Marotta mohl přijít s nabídkou nové smlouvy s nižším platem. A Paulo Dybala bude zase v obtížné situaci s vědomím, že už podruhé ho jeho váhání přichází draho. A pokud by jedna či druhá strana z jednání odstoupila, jaké jsou Dybalovy alternativy?

Je jich velice málo a téměž žádná nesplňuje očekávání argentinského útočníka. Do kurzu by se mohl vrátit AS Řím, Borussia Dortmund nebo Sevilla. Jistě, bavíme se o jiné úrovni ve srovnání s Interem nebo Juventusem, ale evropské velkokluby se zatím do honu na Dybalu zatím nezapojily. Paulo Dybala má teprve devětadvacet let a nachází se ve zlomovém okamžiku kariéry, hrozí mu ale nejen to, že se spálí, ale také to, že zůstane s prázdnýma rukama.

Andrea Suttnerová / tuttosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

dybala už bude mít 29? tak to svou kariéru celkem prokoučoval

ovmartin23
Nejnovější články