Zpět na » Serie A » Juve – Salah, pouze sen, nebo reálná možnost?

Serie A - Juve – Salah, pouze sen, nebo reálná možnost?

Juve – Salah, pouze sen, nebo reálná možnost? © newsweek.com - Mohamed Salah

0

Líbilo se

22.03. - Návrat Mohameda Salaha do Serie A, nebo jen sen Juventusu? Egyptskému křídlu v Liverpoolu vyprší v létě 2023 smlouva a je nejvyšší čas ji prodloužit nebo změnit prostředí. A zdá se, že eso Reds pokračovat v Premier League nezvažuje.

Bianconeri vyčkávají a snaží se dát týmu s předstihem novou tvář při příští sezónu, ve které opět budou mít nemalé cíle - vrátit se na ligový trůn a zavelet k úspěchu v Lize Mistrů. Kromě Vlahoviče, který se začíná v Juve pomalu rozkoukávat, by ale útok potřeboval další velké jméno. Zejména pak teď, kdy už je jasné, že se bianconeri v létě rozloučí s Paolem Dybalou.

Zimní přestupové okno napovědělo mnoho o tom, že Juve už nechce hrát druhé housle a chce se definitivně vrátit na výsluní. Hráčský kádr bude potřeba obměnit, ale zároveň je nutné dbát na finanční politiku a výdaje na platy hráčů. Situace okolo egyptského reprezentanta je zatím složitá, protože Mohamed Salah chce změnit prostředí, zároveň ale očekává, že v novém působišti si platově polepší. Současná Salahova smlouva hráči garantuje 12 milionů eur čistého ročně.

Bianconeri by mohli těžit z menší daňové zátěže v Itálii, která se pohybuje okolo 25%, proto hrubý plat může být nižší než v Premier League. To je také důvod, proč má Stará Dáma na startovní čáře mini výhodu oproti jiným zájemcům o hráče, který v Serii A doslova vyrostl, když prošel Fiorentinou a AS Řím.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články