Zpět na » Serie A » Milánské derby na přestupovém trhu

Serie A - Milánské derby na přestupovém trhu

Milánské derby na přestupovém trhu © sportingpedia.com - Derby della Madonnina

0

Líbilo se

18.02. - V očekávání dalšího Derby della Madonnina, které přichystal los semifinále italského poháru, se oba milánské kluby střetávají také na přestupovém trhu a nelítostný boj zuří také v bitvě o scudetto.

Zatímco Inter v zimě notně posiloval, AC Milán zůstal s prázdnýma rukama a o to více bude chtít potěšit fanoušky v letní přestávce. Po ose Milán - Lille už k rossoneri přišli Leao a Maignan a výborné vztahy mezi kluby přetrvávají. Je tedy docela pravděpodobné, že by v létě z francouzského klubu mohli přijít holandský obránce Sven Botman a portugalský záložník Renato Sanches.

Poslední jmenovaný by měl nahradit Kessieho, kterému končí v červnu smlouva a očekává se, že odejde z klubu jako volný hráč. V médiích se dokonce mluvilo o tom, že by se mohl dohodnout na podpisu smlouvy s Interem Milán, ale nerazzurri pokukují spíše po Frattesim ze Sassuola. Ve stejném klubu nadále zůstává také útočné eso Serie A, Scamacca, po kterém kromě obou milánských rivalů touží půlka italské ligy.

Obranné řady by Inter rád vyztužil s příchodem Brazilce Bremera, který by měl postupně ze sestavy vytlačit de Vrije. A i v tomto případě se o hráče zajímá stejnou mírou i AC Milán. Útočný post je jediný, kde se sny obou klubů nepatrně rozchází. Zatímco Inter je přesvědčen, že se mu podaří vyfouknout Juventusu Paola Dybalu, AC Milán zvažuje možnost podepsání Jonathana Davida, mladého kanadského forwarda. Hraje jak jinak než v Lille a jednání by tedy mohla proběhnout v přátelské duchu, stačí se domluvit na přestupní ceně.

Tady jde ale veškeré přátelství stranou. Lille Davida zakoupilo z Gentu za 27 milionů eur a po třiceti vstřelených brankách v osmdesáti utkáních se jeho cena zdvojnásobila. 50 milionů eur, berte nebo nechte být. Dražba může začít.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články